Úterý, 5. března , 2024

Tag Archives: rozchod

Jak poznám, kdy mám vztah ukončit?

Jsou šťastné páry, které prožívají lásku až za hrob a neměnili by. A pak jsou takové páry, mezi kterými to moc neklape. Pak má jeden z páru pocit, že by to měli raději ukončit. Ale jak poznáme, že ten vztah už nemá žádnou šanci? Abychom nelitovali Největším problémem při rozhodování je to, zda to co uděláme je ten správný krok ... Více »

Co s chlapem, který o vás nemá zájem

Máte doma muže, který o vás nemá zájem, cítíte, že se s vámi nechce nikde ukazovat, nebo že váš vztah taj? Víte o něm, že se trápí rozvodem, nebo rozchodem s bývalou ženou a stále ji má v srdci, nebo je jeho nezájem daný jinou podstatnou věcí? Ať už se u vás děje něco podobného z jakéhokoliv důvodu, tak si uvědomte jednu věc a ... Více »

Ovlivní rozchod mobil, nebo Facebook?

Pokud se s vámi partner rozešel a vy řešíte důvod, proč se tak stalo, může za to klidně i mobil, nebo Facebook. Jsou to totiž dva prostředky, které umožňují komunikaci mezi dvěma lidmi a to od rána do večera a to i tehdy, pokud jsou si ti dva vzdáleni. Přes mobil, nebo Facebook si mohou lidé říci mnohem více a ... Více »

Udržet vztah, nebo odejít

Řešíte, jestli chcete s partnerem i nadále zůstat, nebo jestli byste raději od něj odešla? Neustále přemýšlíte, jaké to na vás a na vaši případnou rodinu bude mít dopady, a neumíte se rozhodnout? Přemýšlejte o vás a mluvte s partnerem Pak si vezměte papír a napište si na jednu jeho půlku důvody, proč s partnerem chcete zůstat a na druhou ... Více »

Dáme si pauzu anebo rovnou rozchod?

Jde to s Vaším vztahem od desíti k pěti? Nerozumíte si, nemáte si co říci a nevíte co dál? Nejiskří to mezi vámi jako dříve a Váš život se stal nudným stereotypem omezeným jen na nutnou konverzaci týkající se společného bydlení a domácnosti? V takovouto chvíli máte na výběr ze dvou možností. Pauza anebo rozchod Pokud se rozhodnete pro pauzu, ... Více »

Dát mu druhou šanci?

Známe to všechny. Partnerský vztah v jisté době dospěje do bodu, kdy je vhodné ho posunout dál anebo ho skoncovat. Někdy nám nic jiného než rozchod nezbude, ať už jsou důvodem partnerovy vady, které nemůžete vystát, nuda ve vztahu anebo nevěra. Zapomenout na něj anebo se pokusit Váš vztah znovu dát dohromady? Každá z nás to zná. Skončila jste vztah, ... Více »

Scroll To Top