Středa, 23. Červen , 2021

Tag Archives: investiční zlato

Bojíte se inflace? Nemusíte! Ochrání vás před ní zlato!

Následky koronavirové pandemie budeme zažívat ještě hodně dlouho. Hodně lidí má podlomené nejenom zdraví, ale začíná přicházet i o své úspory. Ty se totiž pomalu začínají znehodnocovat. Zdražují služby i zboží. Nahoru jdou ceny potravin, pohonných hmot, alkoholu, tabáku, poštovních služeb a správních poplatků. Zdražují pojišťovny, vodárny i teplárny. Připlatíme si i za odvoz odpadu. Za sto korun si toho ... Více »

3 důvody, proč uchovávat své peníze v investičním zlatu

Pokud každý měsíc neutratíte celou svoji výplatu, asi řešíte, jak s těmi penězi, které máte navíc, naložit. Nechat je ladem ležet na bankovním účtu rozhodně není nejlepší nápad, nechcete-li, aby ztrácely hodnotu. Jako ideální se tak jeví nějaká investice. A tou nejbezpečnější možnou je investice do zlatých slitků. 1. Zlato neztrácí svoji hodnotu Investiční zlato patří mezi nejstabilnější investice vůbec. Neztrácí ... Více »

Potřebujete peníze? Prodejte výhodně investiční zlato

Cena zlata je díky koronavirové krizi nejvýš za posledních deset let. Pokud jste tedy poslechli svého finančního poradce a vydrželi jste zlato neprodávat, je nyní situace opačná – prodejte a vydělejte! Dlouhodobě byly investice do drahých kovů, do zlata, stříbra, platiny a palladia, pokládány za jedny z nejvýhodnějších. Současný skok ale mile překvapil i největší optimisty. Cena zlata šla nahoru, ... Více »

Scroll To Top