Čtvrtek, 22. února , 2024

Potřebujete peníze? Prodejte výhodně investiční zlato

Cena zlata je díky koronavirové krizi nejvýš za posledních deset let. Pokud jste tedy poslechli svého finančního poradce a vydrželi jste zlato neprodávat, je nyní situace opačná – prodejte a vydělejte!

Dlouhodobě byly investice do drahých kovů, do zlata, stříbra, platiny a palladia, pokládány za jedny z nejvýhodnějších. Současný skok ale mile překvapil i největší optimisty. Cena zlata šla nahoru, není ale dáno, že se takto vysoko dlouhodobě udrží. Takže pozor, nepromeškejte příležitost.

Investiční zlato se ukazuje jako první pomoc majitelům firem i soukromým osobám

Pokles příjmů mnozí z nás nezvládají vykrýt z úspor. Ceny akcií klesly, ty se nedoporučuje prodávat, protože se věří, že se trh srovná. Avšak právě pokles akcií vystřelil naopak na burze nahoru zájem o zlato. Věříte-li tedy, že výš už zlato nepůjde, nebo potřebujete své rychlé peníze, máte je na dosah. Prostě prodejte své investiční zlato.

Máte problém najít kupce?

V Obecním domě v Praze se vykupují zlaté slitky i od lidí, kteří je původně u firmy Zlaté mince Numismatika, jež prodejnu vlastní, nenakoupili. Výkup zlata je zde velice rychlý. Do hodnoty slitku 25 000 Kč probíhá bez zdržení stejně rychle, jako když jste slitek kupovali. Nemusíte se bát, jestli v prodejně váš slitek odkoupí. Firma vykupuje od všech prestižních rafinerií: Heraeus Hanau, PAMP, Metalor,Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi, UBS, Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson&Matthey, Heimerle + Meule, Munze Osterreich, Perth Mint i Rand Rafinery.

Co od vás v pražské prodejně vykoupí?

Prodáte zde své investiční slitky, zlaté, ale i stříbrné, z platiny nebo z palladia. Prodat máte možnost zkusit i mince. Co však firma nevykupuje jsou úlomky mincí, různé zlaté šperky, surové zlato, ani surové zlato ve slitcích. Firma též nevykoupí zlaté mince s nižší ryzostí než 900 tisícin.

Comments are closed.

Scroll To Top