Pondělí, 22. dubna , 2024

Sháníte spolehlivé a dostupné kolo? Víme, jaká značka se vyplatí

Cyklistika je velmi náročný, ale nádherný sport i životní styl. Někdo miluje jízdu po zpevněných cestách, jiný preferuje lesní stezky, zatímco mnozí si vychutnávají i řádění na speciálně upravených drahách. Ať už se věnujete jakémukoliv stylu jízdy, neobejdete se bez opravdu poctivého bicyklu. Jaká značka vás podrží?

Známý italský výrobce

Pokud se věnujete cyklistice již nějaký ten pátek, rozhodně vám nemusíme představovat kolo Bianchi. Tato značka se chlubí více než 130letou tradicí a ohromnou popularitou u zákazníků v celé Evropě. Stačí se podívat na závody Tour de France a ihned si všimnete, kolik špičkových jezdců danému výrobci věří.

Samozřejmě nemusíte být nejlepší sportovec, abyste ocenili kvalitu. Bianchi totiž nabízí nejen luxusní kusy za stovky tisíc, ale i dostupné prostředky za nižší desítky tisíc korun. Hlavní doménou je silniční kolo Bianchi. Zároveň se dočkáte i gravelového horského provedení. Díky tomu si na to své přijdou úplně všichni jedinci.

Hliník, nebo karbon?

Levnější modely jsou sestrojené z odolného hliníku, který bohatě postačí všem běžným příznivcům jízdy na kole. Dražší provedení samozřejmě počítají s lehkým karbonovým tělem, jež vás podrží během náročných závodů. Vyjmenovat všechny dostupné modely a jejich rozdíly by vydalo na samotnou knihu. Přesně proto bude mnohem lepší, když si je prohlédnete na vlastní oči.

Zajímavý výběr prostředků a nejnižší ceny vám nabídne oblíbený e-shop Bicykly.cz. Tento ostravský podnik má k dispozici stovky a stovky položek, přičemž vám klidně vytvoří i parťáka na míru. Máte to do Ostravy daleko? Žádný problém. Navštivte webové stránky pod odkazy v první půlce článku, prohlédněte si možnosti a objednejte si kolo až ke dveřím. Utratíte-li více než 5 000 Kč, máte dopravu zdarma.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top