Úterý, 5. března , 2024

Tag Archives: kabelka

Ideální čas pro novou kabelku

Začíná nám nové roční období, tedy jaro, a tak bychom měli osvěžit svůj šatník novým přírůstkem v podobě kabelky. Přece nechcete nosit stejnou, jako jste měli po celou zimu, protože ta dva roky stará černá kabelka už nebude tohle jaro trendy. Jarní lehkost V případě, že si chcete pořídit novou kabelku na jaro, měli byste se dívat po menších modelech, protože je ... Více »

Co vše lze ztratit na plese

Ples může být opravdová zábava, lidé si zatancují, mnozí i něco popijí. Ale to ráno. Znáte to, když to trochu přeberete a ráno se probouzíte nejen s kocovinou, ale také o něco chudší a mnozí i o něco lehčí, protože opravdu na každém plesu někdo něco zapomene. Oblečení nepatří k důležitým prvkům Často se stane, že když je člověk trochu v náladě, která ... Více »

Krajkové šaty

Pořídit si dneska krajkové šaty je v podstatě nutností. Vypadají elegantně a přitom sexy, lze v nich vyrazit naprosto na jakoukoliv akci. Ať už se jedná o rodinnou večeři, svatbu, pohřeb, rande nebo třeba pracovní schůzku či pohovor, budete v nich skvostná. Výhodou je, že krajkové šaty se hodí pro každou ženskou postavu, je tedy jedno, jestli jste hubená jako po návštěvě odtučňovacího ... Více »

Umíte mít pořádek v kabelce?

Určitě to znáte, máte kabelku, ve které máte spousty věcí, které ani nebudete potřebovat, ale přesto je v ní neustále nosíte. Spousty zbytečností sebou taháte dnes a denně a přitom vůbec není nutné něco takového dělat a vláčet se s tím. Každá z nás určitě někdy řešila to, že v kabelce měla pěkný nepořádek a naprosté zbytečnosti. Nejednou jsme v ní lovily klíče, mobil, doklady, ... Více »

Óda na kabelku

ilustrační obrátek kabelky

Každá žena by měla vlastnit nějakou kabelku. Jsou ženy které mají kabelek spousty a jsou ženy, kterým stačí dvě kabelky! No proč ne, když se hodí ke všemu. Ale lepší je přeci dokonale ladit s vaším outfitem. Kabelka celý váš outfit pěkně doplní a rozzáří vás, samozřejmě dobře zvolená kabelka! Velké kabelky jsou velmi žádané, ale více sluší vysokým ženám. ... Více »

Scroll To Top