Úterý, 23. dubna , 2024

Co vše lze ztratit na plese

Ples může být opravdová zábava, lidé si zatancují, mnozí i něco popijí. Ale to ráno. Znáte to, když to trochu přeberete a ráno se probouzíte nejen s kocovinou, ale také o něco chudší a mnozí i o něco lehčí, protože opravdu na každém plesu někdo něco zapomene.

422737 / Pixabay

Oblečení nepatří k důležitým prvkům

Často se stane, že když je člověk trochu v náladě, která je podpořena trochou alkoholu, že je mu teplo. A když se rozhodne jít domů, tak si ani nevšimne, že na židličce zapomněl své sako po případě si ženy či muži zapomenou ze šatny vyzvednout kabáty a pak ráno rychle přemýšlí, kde je viděli naposledy. Ovšem na plese ztrácíte i jiné kousky oblečení, ať už jde o bolerka, svetříky a velmi častým kouskům patří také kravaty. Nejedná se pouze o oblečení, mnoho žen totiž přijde na ples v kozačkách a až v šatně se přezují do lodiček a právě kozačky v tašce jsou také velmi často zapomenutým kouskem.

Peníze a cigarety není nic neobvyklého

Nemůžeme se divit, že se najdou lidé, kteří večer na pódiu chodí po čtyřech. Tito lidé nemusí být ani moc opilí, ale jen hledají peníze, které ostatní při tancování na plese ztratili, protože pokud si muži dají mince do kapes a potom začnou náruživě tančit, tak se často stává, že mince vyskakují. Stejně to dopadá i s cigaretami, které jsou na volno po kapsách a dokonce někteří muži nosí cigaretu za uchem a pak je téměř jisté, že bude na zemi.

Nejhorší je peněženka či psaníčko

Úplně nejhorší je, když na plese ztratíte peněženku či celé psaníčko. Nejde ani tak o finance, protože v době, kdy danou věc ztrácíte, tak už nejspíše uvnitř moc peněz nebude, ale hlavně v peněžence lidé nosí veškeré své doklady. A nové vyřizování všech dokladů je opravdový maraton po úřadech a navíc plesy jsou většinou o víkendu, takže nejprve budete muset navštívit policii, aby si někdo na váš občanský průkaz nesjednal půjčku a podobně. To není nic příjemného. Stejně tak to je i se psaníčkem, avšak v těch mívají ženy mimo jiné také klíče od domu, takže jeho ztrátu odhalí poměrně brzy. Ovšem problém může nastat, když psaníčko nenajdou, protože pak se ani nemusí dostat do svého domu.

Dossi / Pixabay

Kdo by řekl, že lze ztratit i partnera?

Pro někoho možná trochu vtipné, pro druhého srdce lámající je také skutečnost, že na plese můžete ztratit dokonce i svou drahou polovičku. Člověk pod vlivem alkoholu dělá spoustu chyb a věcí, které by ve střízlivém stavu nikdy neudělal. A tak se někdy stane, že se muž pověsí na jinou ženu, žena se začne líbat s jiným mužem a podobně. A právě tyto nepříjemné situace mohou být dobrým důvodem pro ukončení vztahu. Pravdou je, že některé páry jsou k sobě tolerantní a dokážou vliv alkoholu odpustit, ale takových je opravdu jen hrstka.

 

Na plese lze ztratit opravdu mnoho, a tak je někdy lepší zůstat úplně střízliví. Zažijete krásný večer o nic nepřijdete a dokonce i ušetříte.

Comments are closed.

Scroll To Top