Pondělí, 22. dubna , 2024

Jaké oblečení pomůže vašim číšníkům i kuchařům během práce?

Pohostinství je opravdu tvrdá řehole. Tento fakt vám potvrdí každý člověk, který se v daném odvětví alespoň chvíli pohyboval. Zároveň se jedná o velmi specifickou činnost, která vyžaduje pořádnou výdrž i kvalitní vybavení. Každá maličkost přitom udělá podstatný rozdíl, což platí i pro pracovní úbory. Jaké zvolit?

Kvalitní materiál se neztratí

Na oblečení pro číšníky se můžeme dívat rovnou ze dvou různých pohledů. Prvním z nich je samotná podpora pracovního výkonu podřízených. To platí obzvlášť během špiček, v jejichž průběhu létají zaměstnanci sem a tam. V takových situacích je nutné zvolit oděvy z kvalitního a prodyšného materiálu, jenž bude poctivě odvětrávat pot a chránit před horkem. Zároveň nebude mít tendence muchlat se či se snadno roztrhat.

Druhým úhlem pohledu je reprezentativní funkce, která je v dnešní době velmi důležitá. Neupravení a špinaví číšníci vám na popularitě příliš nepřidají, takže pravidelně pořizujte nové oděvy a hlídejte jejich stav. Chcete zapůsobit? Určitě si nechte vyšít viditelné logo či název restaurace. Nemusí se nutně jednat jen o košile, kalhoty, sukně nebo celé rondony. I taková barmanská zástěra zkrátka musí nějak vypadat i sloužit.

Na detailech záleží

Přemýšlíte, kde najít pořádné oděvy z kvalitního materiálu, s pevnými švy a snesitelnou cenou? V dnešní době samozřejmě online. Mrkněte se třeba na webové stránky oblíbených dodavatelů z Fomi, již šijí a prodávají firemní oděvy. Hravě si poradí s konzultacemi, měřením, finální realizací i doručením objednávky na vámi uvedenou adresu.

Ať už potřebujete vybavit kohokoliv, budete si moci zvolit z pestré škály materiálů, střihů, vzorů, barev i vyšití firemního loga. Navštivte webové stránky pod výše vloženými odkazy a ihned uvidíte, jak na to.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top