Neděle, 3. března , 2024

Plastové přepravky jako multifunkční úložný prostor

Plastové nádoby jsou vděčným skladovacím prostorem, který využijeme jak v domácnostech, tak v průmyslové a zemědělské výrobě. Ve prospěch sudů, barelů, přepravek a kanystrů hovoří jejich univerzální použití a bezpracná údržba.

Euro přepravky naleznou uplatnění všude

Mají totiž řadu skvělých vlastností, mezi než bezpochyby patří jejich odolnost vůči mechanickému poškození a zkroucení, stohovatelnost a vzájemná kompatibilita. Obdivuhodná je též jejich schopnost odolat teplotám v rozmezí -20 °C až +40 °C. K výrobě euro přepravek se používá vysokojakostní propylén, který je rezistentní vůči tukům, louhům a slabým kyselinám. Euro přepravkou rovněž můžete převážet potraviny, neboť splňují patřičné normy.

Členění přepravek

Rozlišujeme dva druhy přepravek, a to plné a perforované. Plné přepravky jsou k dostání o rozměrech dna 600×400 mm a 400×300 mm s tím, že se nabízí v různých výškách. K plným euro přepravkách je možné dokoupit plastové víko, jež může být u menšího rozměru dokonce uzamykatelné. Potřebujete-li přepravku zpevnit, pořiďte si v rámci příslušenství vyztužení dna. Plné euro přepravky jsou vhodné hlavně k uskladnění sypkých materiálů, hojně se používají v dopravních systémech, lze je snadno přepravovat na euro paletách.

Kam s odpadem?

Dalším neméně důležitým pomocníkem v provozu i domácnosti jsou plastové nádoby na odpad neboli popelnice. S jejich pomocí předáte snadno odpad k likvidaci či recyklaci. Jelikož se vyrábí v různém barevném provedení, můžete odpad jednoduše roztřídit. Plastové popelnice vyrobené z vysokohustotního polyethylenu splňují normy EN 840. Odolají vůči UV záření, mrazu, mechanickému poškození, chemickým a biologickým vlivům. Jelikož mají hladké plochy, nebude na nich ulpívat nečistota a zadržovat voda. Velmi snadno se proto čistí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top