Úterý, 5. března , 2024

Buďte krásná díky používání přírodní kosmetiky


Která žena či muž by si nepřáli, aby den, co den vypadali odpočatě, svěže, jejich pleť byla jasná, zářivá, a to vše bez nutnosti vynaložení přehnané péče? Pokud hledáte kosmetiku, která dokáže projasnit vaši pleť a dodá lesk vlasům, vyzkoušejte produkty z dílny společnosti NAOBAY. Tato bio kosmetika je zcela přírodní, hodí se pro všechny typy pleti a její blahodárné účinky pozorujete již pár týdnů po začátku používání.

Vyčistit pleť a nalíčit ji

Také patříte k těm, které téměř každé ráno stojí v koupelně u zrcadla a zkrášlují se dekorativní kosmetikou? Před líčením je však důležité pleť řádně vyčistit. V noci se na ni vyplaví množství látek, které vyloučila, a těch je před líčením potřeba se zbavit.

K nejprodávanějším výrobkům společnosti NAOBAY patří čistící pěna DETOX. Pleť okysličuje, čistí a dodává jí rovnováhu. Je bohatá na pěnu, krémová a vzdušná a krásně voní. Zázvorový extrakt, který obsahuje, zlepšuje oběh krve v pleti a chrání ji před volnými radikály. Dále je obsažen extrakt z citrónu. Ten zabraňuje nechtěnému lesku, vzniku černých teček a čistí póry. Třetím do „party“ je zelený čaj, mající za úkol hydratovat, zklidňovat a chránit pleť před předčasným stárnutím. Pěna se hodí pro všechny typy pleti, a to i pro citlivou.

Náš tip: Hledáte-li přírodní kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuje růžový olej Bulharsko je jeho výrobou proslulé a patří mezi světovou špičku v jeho výrobě.

Poté, co pleť vyčistíte můžete zahájit líčení. Podkladová báze, kvalitní krém i make-up, to by vám nemělo v kosmetické taštičce chybět. Nakonec použijte kompaktní pudr KRIPA. Obsahuje transparentní minerály a je zcela rostlinný. Díky tomu, že neobsahuje mastek, nezvýrazňuje vrásky a nedokonalosti pleti. Sjednotí barvu pleti, zmatní ji a prodlouží výdrž nalíčení. Je bohatý na aminokyseliny – ty napodobují strukturu pleti, dodávají ji dokonalý, zdravý vzhled. Rozjasnění, vyhlazení a nezpůsobování lesku zajišťuje slída, jež je v pudru taktéž obsažena.

Společnost NAOBAY přináší kosmetiku i pro děti, také šampony, produkty k péči o tělo, výrobky pro muže a mnohé jiné. Podívejte se na její webové stránky a pořiďte sobě i rodině zdravou kosmetiku, která vám nebude škodit.

 

Comments are closed.

Scroll To Top