Čtvrtek, 18. Říjen , 2018

Tag Archives: hubnutí

Potřebujete zhubnout? Začnete se řídit jídelníčkem na hubnutí

lose-weight-1968908_640

  V letošním roce je koupací sezóna v plném proudu, a tak už nestihnete vypracovat tělo do plavek. Ovšem v nadcházejícím roce můžete na koupalištích zazářit, pokud začnete s hubnoucím programem zavčas. Výmluvy stranou. Stačí změnit životosprávu, zařadit do každodenního programu nějakou aktivitu, a potom začnou přebytečné tuky mizet samy. V následujících řádcích vám poradíme, jak na hubnutí. V první ... Více »

Jak se vyhnout jo-jo efektu

Hubnutí

Jo-jo efekt asi poznal každý, kdo se pokoušel zhubnout a nakonec se mu to i povedlo, ale časem opět nabral a někdy i více kilogramů, než měl před tím. Jo-jo efekt je strašákem, kterého se bojí každý, kdo touží potom, aby zhubl a definitivně se tak zbavil přebytečných kilogramů, které si v žádném případě nepřeje nabrat zpátky. Jak se vyhnout ... Více »

Dieta? Ale ne takto!

PublicDomainPictures / Pixabay

Těšíte se na léto? Plavková sezóna a krásné letní šatičky? Ale co ty naše nedokonalosti na postavě? Jak se jich snadno a rychle zbavit? V podstatě to není těžké, stačí pouze dodržovat pár základních rad. Pitný režim Důležité při dietě je pitný režim. Nejlepší je obyčejná voda s citronem a mátou, nebo s čerstvým ovocem. Má potom lepší chuť a taky je to ... Více »

Štíhlost neznamená vždy malý příjem jídla

sweetvenom187 / Pixabay

V dnešní době se řeší hlavně téma, jak zhubnout. Ať už v časopisech, televizi nebo internetu najdeme spoustu rad, co dělat, když chceme shodit nějaké kilo. Ale o tom, co mají dělat lidé, kteří nemůžou přibrat, se píše velice ojediněle. Obecně je známo, že přibrat je složitější, než zhubnout. Při pohledu na velmi štíhlou dívku většinu lidí napadne, že je štíhlá jen ... Více »

Znáte dietní zeleninové těstoviny? Hodí se pro celiaky, hubnoucí, vegany, diabetiky…

banner_home-page_1160x400_04

Zajímáte se o novinky ze světa zdravé výživy, abyste vašim nejbližším dopřáli kvalitní a prospěšné potraviny? Nebo vás ke správnému stravování vede omezení způsobené celiakií, diabetem, potřebou zhubnout, příp. jste vegany, vegetariány, zajímáte se o vhodnou stravu pro fitness…? Ve všech uvedených případech je výbornou volbou vyzkoušet dietní zeleninové těstoviny, potravinu 21. století, která je uznávaná jak nutričními poradci, tak ... Více »

Nejlepší dieta? Milenec!

By: MattysFlicks

Přemýšlíte, jak zhubnout a co udělat proto, abyste vypadala lépe? Zaručená dieta je milenec. Věřte tomu nebo ne, ale je to tak. Pokud se zamilujete, tak to s vámi udělá takové divy, že se nebudete stačit divit a hubnutí vám půjde jako po másle. To, že zhubneme, si říkáme snad každý den. Každý pohled do zrcadla nás nabádá k tomu, abychom se ... Více »

Jak o vánocích nepřibrat

By: Carmen Rodriguez

Určitě to řešíte také a ráda byste, abyste ani o Vánocích nepřibrala. Jenže jde to vůbec? V době, kdy pečeme cukroví a dopřáváme si takové dobroty, které si celý rok odříkáme, tak máme zhubnout? Samozřejmě hubnout o Vánocích je nesmysl, vám bude stačit, když nepřiberete. O Vánocích se setkáváme s rodinou, pořádají se firemní večírky a lidé se tak potřebují blýsknout v mnohem ... Více »

Znáte již nejsilnější antioxidant Maqui Berry?

maqui-berry-naturalis-100g

Každý člověk ví, jak důležité je pro lidské tělo mít vitamíny. Ale jak si tělo má vitamíny brát? Všechny potraviny, každý kousek ovoce i zeleniny, jsou chemicky upraveny a ošetřovány tak, aby vydržely co nejdéle čerstvé, což někdy způsobuje, že se mnohé výživné látky zničí. Proto je vhodné vitamíny doplňovat jinak, třeba pomocí Maqui Berry. Co je Maqui Berry? Maqui ... Více »

Správné stravování i účinné hubnutí – krabičková dieta!

By: Taz

Chcete zhubnout, ale nebaví vás držet úmorné diety? Nechcete pořád hlídat, kolik toho sníte? Možná že ani nemáte čas držet dietu. V práci jste rádi, že do sebe rychle něco hodíte a tím to hasne? Právě pro vás je zde krabičková dieta Praha. Jak se správně stravovat, i když nemáte čas Celý den se honíte za prací, večer jste unavení ... Více »

Hledáte způsoby, jak zhubnout? Vyzkoušejte bezbolestnou liposukci.

By: Frank Kovalchek

Pokud jste zatím název bezbolestná, neboli neinvazivní liposukce pouze slyšeli, ale nic o tomto způsobu odstraňování tukových polštářů a mnoha dalších tělu prospěšných funkcích, které se k bezbolestné liposukci vztahují, nevíte, určitě vás bude tento článek zajímat. Jak neinvazivní liposukce Exilis funguje K redukci tukových polštářů, odstranění celulitidy, formování těla, zlepšení elasticity pokožky i její omlazení výborně slouží procedura pomocí Exilisu. Jde ... Více »

Scroll To Top