Neděle, 3. března , 2024

Potřebujete zhubnout? Začnete se řídit jídelníčkem na hubnutí

lose-weight-1968908_640

 

V letošním roce je koupací sezóna v plném proudu, a tak už nestihnete vypracovat tělo do plavek. Ovšem v nadcházejícím roce můžete na koupalištích zazářit, pokud začnete s hubnoucím programem zavčas. Výmluvy stranou. Stačí změnit životosprávu, zařadit do každodenního programu nějakou aktivitu, a potom začnou přebytečné tuky mizet samy. V následujících řádcích vám poradíme, jak na hubnutí.

V první řadě byste si měla zjistit, jak velkou nadváhou trpíte. Právě k těmto účelům slouží BMI kalkulačka, která na základě pohlaví, výšky, váhy a věku vypočítá BMI index, jenž prozradí, zda se jedná o nadváhu velkou či malou, nebo rovnou o obezitu.

Používejte kalorické tabulky

V kalorických tabulkách najdete komplexní přehled kategorií běžných potravin, které konzumujete den co den. V dnešním digitálním světě si nemusíte nic zapisovat ručně, protože existují online kalorické tabulky. Získáte jednoduše přehled o svém kalorickém příjmu a výdeji. Kalorické tabulky slouží nejen při redukci váhy, mnozí lidé je používají také k tomu, aby měli pod kontrolou, zda mají v rovnováze energetický příjem a výdej.

Kde získat jídelníček na hubnutí?

Pokud chcete jídelníček na hubnutí, nabízí se vám hned několik možností. V první řadě vás nejspíše napadne návštěva nějakého výživového poradce. Počítejte však s tím, že u něj necháte za jídelníček stovky, možná i tisíce korun. Druhou variantou je navštívit unikátní portál PestryJidelnicek.cz, kde si necháte vytvořit jídelníček zdarma. O druhé alternativě spousta žen ani netuší, což je velká škoda.

Zmíněná webová stránka funguje také jako magazín o hubnutí, a tak se na ní dozvíte spoustu zajímavých informací o hubnutí, cvičení, stravě a potravinách. Jestliže vám chybí nějaká motivace, v magazínu je i sekce s motivačními články.

Comments are closed.

Scroll To Top