Čtvrtek, 5. října , 2023

Nejlepší dieta? Milenec!

Přemýšlíte, jak zhubnout a co udělat proto, abyste vypadala lépe? Zaručená dieta je milenec. Věřte tomu nebo ne, ale je to tak. Pokud se zamilujete, tak to s vámi udělá takové divy, že se nebudete stačit divit a hubnutí vám půjde jako po másle.

To, že zhubneme, si říkáme snad každý den. Každý pohled do zrcadla nás nabádá k tomu, abychom se sebou začaly něco dělat. Na Nový rok nás pak tato věc nakopne dvojnásob a chceme si dát předsevzetí, že skutečně zhubneme. Pokud si najdete milence, tak vám kilogramy půjdou dolů úplně samy.

Pravda je ta, že pokud se cítíme ve vztahu spokojeni a vidíme, že skutečně funguje, tak i dobře jíme a tím pádem nám jdou kilogramy nahoru. Pokud se nám zdá, že to máme doma v pořádku a nehrozí nám rozpad vztahu, tak už se zas až tak nehlídáme.  Je nám jedno, že přibereme nějaké to kilo navíc, sice to vnímáme, ale že bychom proti tomu až zas tolik dělali, to určitě ne.

Pokud ale poznáme někoho nového a tomu se chceme zalíbit, pak je to spouštěcí impuls k tomu, abychom začali hubnout. V tomto případě to však není až tak těžké a kupodivu to jde samo. Chcete se totiž ukázat v lepším světle a to vás vede k tomu, abyste vypadala lépe.

V jídle se pak hlídáte. Nová láska ale není jen o hubnutí, ale člověk o sebe celkově mnohem více dbá. Snaží se vypadat lépe, ženy se líčí, než vyjdou ven tak se desetkrát převléknou, kontrolují se v zrcadle a ubezpečují se, že jim to sluší, líčení a péči o vlasy věnují mnohem více pozornosti a celkový dojem o nich většinou prozradí to, že se u nich v životě děje něco, co je vede k tomu, aby změnily svou image a vypadaly krásněji a neodolatelněji.

Tento fakt je pro ně velmi důležitý, protože ony tak skutečně vypadat chtějí, protože samozřejmě chtějí zaujmout člověka, do kterého se právě zamilovaly.

Comments are closed.

Scroll To Top