Pondělí, 22. dubna , 2024

Chcete mít sexy zadeček?

Chtěla byste mít sexy zadeček, aby v plavkách vypadal opravdu skvostně? Máte mindrák z toho se svléknout do plavek? Sháníte si k plavkám i sukně, abyste nemusela dávat na obdiv své hýždě, na které nejste vůbec pyšná? A co takhle s tím něco udělat? Myslíte si, že je to běh na dlouhou trať? Poradíme vám, jak mít krásný a sexy zadeček snadno a rychle a být ženou s vysokým sebevědomím.

Foundry / Pixabay

Za prvé byste měla zcela jistě změnit jídelníček a vyřadit z něj smažené a tučné pokrmy. Zadeček je totiž první věc, kde se tuky ukládají. Víte, jaké potraviny vaše tuky spálí? Jsou to ostrá jídla a je to především čili, výborné účinky má pak také zázvor a čím si určitě pomůžete, jsou jablka a pistácie.

Odplavte své toxiny z těla, sáhněte po čistícím čaji a zvyšte příjem tekutin. Dobré jsou také detoxikační náplasti, které se dávají na noc na chodidla. Uvidíte, kolik nečistot z vás za tu noc odejde. Samozřejmě, že je také nutné, cvičit cviky, které jsou pro zpevnění hýždí nutné.

Před cvičením vypijte dávku L-Carnitinu. Ta vám pomůže s tuky zatočit. Zkuste si denně vyšlápnout schody do 4 patra 3x za sebou. Tento trénink vám velmi pomůže, udělat pro váš zadeček strašně moc. Velmi dobré účinky má i bruslení a jízda na kole. Pohyb je v tomto směru velmi důležitý a je třeba se mu skutečně věnovat.

Co je pak také dost důležité, je používání dobré kosmetiky a s tím spojená správná péče o své pozadí. Určitě byste si měla dělat peeling. Tím svou pokožku prokrvíte a dopomůžete jí zbavit se celulitidy. Následně je pak vhodné nanést krém, který je na tyto partie určen.

Shrneme-li to celé pak bychom tedy pro to, abychom měly krásné a dokonalé pozadí, měly jíst zdravě a vyhýbat se tučným a smaženým jídlům. Dále bychom potom měly hodně pít a samozřejmě i cvičit a nakonec bychom neměly zapomínat na to, že je dobré používat vhodnou kosmetiku pro svou zadní partii.

Comments are closed.

Scroll To Top