Pondělí, 22. dubna , 2024

Tag Archives: dárky

Chcete někomu koupit hezký dárek? Zlaté mince nejsou špatnou volbou

Vybrat vhodný dárek k narozeninám, svátku nebo k jiné příležitosti je pro celou řadu lidí velice náročný úkol, zvláště, když se člověk snaží být originální. Často však není potřeba trápit se ani kdovíjak dlouho, jelikož existují dárky vhodné prakticky pro jakoukoliv příležitost. Mezi takovéto prezenty se řadí i zlaté mince. Potenciálně dobrá investice Tyto mince samozřejmě nemají po zakoupení žádnou ... Více »

Vánoce už pomalu klepou na dveře

Čas Vánoc se blíží. Lidé začínají nakupovat dárky a pomalu, ale jistě přemýšlejí o tom, čím udělají druhému radost. Někdo nechává nákupy na poslední chvíli, jiný nakupuje s rozvahou a předstihem. Rozděluje nás také fakt, kdy někdo kupuje dárky plánovaně a to takové, které si jeho blízký přejí a někdo naopak přemýšlí, čím by udělal radost, aniž by se ptal, co ... Více »

Bez čeho se v životě obejdete

Také to dost možná znáte. Máte doma věci, které jsou již přebytečné, ale vy se jich nedokážete zbavit. Pořád si říkáte, že je ještě užijete, ale je to skutečně tak? Opravdu ty věci budete ještě někdy nosit a opravdu je to tak, že se bez nich neobejdete? O čem je vlastně řeč? Je to třeba domácí oblečení. Často doma shromažďujeme ... Více »

Potěšte vaše blízké skvělým dárkem, který je zabaví a zpříjemní jim značně náladu

Chystáte se na oslavu narozenin své kamarádky, bratra, manžela či jiného člověka, který je vám blízký? Možná jste na vážkách a nevíte, jaký dárek opět vybrat. Nechte se inspirovat některým z překvapení, které spolu s tajemstvím nabídnou notnou dávku zábavy. Nestárnoucím evergreenem jsou puzzle Ať už potřebujete dárek pro mladší nebo starší generace, muže i ženy či dítka, výbornou volbou jsou puzzle. ... Více »

Jaké nejhorší dárky dostáváme k vánocům

Svetry se sobem a ponožky, to jsou věci, které jsou staré a nenáviděné hodně dlouho, ale jsou tu i další dárky, které nás rozhodně nepotěší. Co nás může naštvat a co nám může způsobit nepříjemné pocity? Pokud jste žena a dostanete od své drahé polovičky například permanentku do fitnessu, tak potom můžete být tímto dárkem vyloženě zaskočená, pokud jste si ... Více »

Dárky jsme dostali i darovali a teď nás čekají výprodeje

To, že po vánocích přicházejí výprodeje je věc, která se praktikuje již mnoho let a tak víme, na co se teď po vánocích začít připravovat. Jsou to obrovské výprodeje a jsou na všechno. Pokud jste neutratily všechny peníze za vánoční dárky, tak teď máte možnost je utratit za věci ve slevě a v akci. Na co se můžete těšit? Úplně na ... Více »

Darujte mu pod stromeček striptýz

Chcete darovat svému partnerovi něco originálního pod stromeček a mělo by to být i něco jiného, než jen koupený dárek? Pak mu darujte striptýz. Dostanete ho do kolen. Musíte to však udělat ve vhodnou chvíli a to třeba tehdy, kdy děti půjdou spát, což bude na Štědrý den hodně pozdě, ale s tím se musí počítat. Pošeptejte mu večer, že ty ... Více »

Stavebnice Geomag – vánoční dárek, který rozzáří oči holek i kluků!

Máte rádi zajímavé dárky, které udělají radost, poučí, překvapí něčím novým a také se stanou velmi oblíbenými, u nichž děti stráví mnoho času? Pokud ano, jistě se vám budou líbit kreativní stavebnice Geomag. Důmyslné a oblíbené hry rozvíjí dětskou představivost, fantazii, inteligenci i jemnou motoriku! Pro svou jedinečnost jsou často používány ve školkách, školách a samozřejmě i v domácnostech. Vyberte si ... Více »

Vánoce začínají v obchodech a ulicích čím dál dříve

Letos přišli obchodníci s vánoční tématikou ještě dříve, než loni. Zatímco loni to bylo první listopadový týden, letos to bylo již koncem října. Zájem o vánoční letáky je však velký, nejvíce jdou na odbyt letáky s hračkami. Lidé v nich hledají inspiraci, co by svým ratolestem koupili a porovnávají ceny. Do obchodů již vstupuje vánoční atmosféra. Mohli bychom se brzy dočkat toho, že ... Více »

Scroll To Top