Úterý, 23. dubna , 2024

Jaké nejhorší dárky dostáváme k vánocům

Svetry se sobem a ponožky, to jsou věci, které jsou staré a nenáviděné hodně dlouho, ale jsou tu i další dárky, které nás rozhodně nepotěší.

Co nás může naštvat a co nám může způsobit nepříjemné pocity?

Pokud jste žena a dostanete od své drahé polovičky například permanentku do fitnessu, tak potom můžete být tímto dárkem vyloženě zaskočená, pokud jste si to sama nepřála. Můžete to brát jako fakt, že vám chce váš partner dát najevo to, že jste přibrala a měla byste to shodit. Klidně mu věnujte permanentku zpět s tím, že on to možná bude potřebovat víc jak vy.

Další věc, která nás může naštvat, je to, že dostaneme nějaké uklízecí náčiní, jako je například vysavač a podobně. Z toho můžeme usoudit, že nás partner vidí tak akorát s hadrem v ruce a k tomu, aby nám koupil něco pěkného, co nám udělá radost, asi jen tak nedospěje. Některé dárky nás skutečně spíše urazí, než aby nás potěšili. Pokud například nejsme milovníky zvířat a dostaneme domácí zvíře, je to další problém. Domácí zvíře budeme muset někomu dát, ale u dárce se můžeme vymluvit na alergii, to proto, aby si nemusel připadat hloupě, že nám dal něco, co pro nás není vhodné. O alergii nemohl dopředu vědět a pro nás je to velice dobrá výmluva.

Dárky je třeba promýšlet a je skutečně velmi důležité vědět, co komu věnovat aby se neurazil, měl radost a z dárku byl potěšen. Nekupujte nic bezhlavě, ale dobře si to vždy promyslete.

Dárky jsou důležitou součástí Vánoc a lidé by z nich měli mít radost. Pokud si přeci jen nejste tak jisti, co dotyčnému dát, tak si raději schovejte účtenku a optejte se v obchodě, jestli máte možnost danou věc vyměnit za jinou, kdyby neměla u vašeho blízkého až takový úspěch. Jestliže si nevíte rady s tím co koupit, tak se raději poraďte s dotyčným, kterého chcete obdarovat a zjistěte, co potřebuje a co by mu udělalo radost.

Comments are closed.

Scroll To Top