Středa, 24. dubna , 2024

Tag Archives: horoskop

Poznej, jaký je v posteli podle znamení zvěrokruhu 2. díl

Muž – Váhy (23. září – 23.říjen) Váhy jsou rozpolcená osobnost, jak už o nich pojmenování vypovídá. O muži narozeném jako Váhy lze sice říct, že je dokonalost sama, ale na druhé straně ho ovládá zničující touha. Často mu chu´t na sex úplně zatemní mozek, poté je už zase ve své harmonii. Pokud je ve vztahu, vyhovuje mu spíše podřízená ... Více »

Egyptský horoskop

egyptský horoskop

Ve starém Egyptě existoval méně známý horoskop z dob dávno minulých, kde „domy“ byly rozděleny podle egyptských bohů, a nikoliv podle nebeských planet. Všechna znamení této klasifikace byla definována podle vlastností daného boha, ale dělila se ještě podle ročních období nebo podle určeného životního osudu. Thoth (29. srpna – 27. září) je bohem osvícení skrze poznání, nabízí mimořádné organizační schopnosti, ... Více »

Stromový horoskop – 2. část

stromový horoskop

… pokračování Jabloň (červenec): Máte zvláštní vnitřní krásu, znáte své meze a nikdy se nevydáváte za něco, co nejste. Milovanou osobu rádi rozmazlujete a neustále jí slovy a gesty dokazujete, že vaše srdce patří jen jí. Datlovník (srpen): Dbáte na svůj zevnějšek a na způsob, jak se prezentujete před ostatními. Neustále hledáte cestu k úspěchu, někdy jste neopatrní, a to ... Více »

Stromový horoskop – 1. část

stromový horoskop

Měsíc narození rozhoduje o tom, který strom patří do vašeho znamení a ovlivňuje vaši osobnost. Vyberte si své znamení a zjistěte, který strom jej symbolizuje a jaké jsou vaše silné vlastnosti. Jilm (leden): Někdy jste sobečtí, jak po materiální, tak i po citové stránce. Přesto vždy přitahujete pohledy okolí a každý si vás všimne. Pokud někdo potřebuje vaši pomoc, dvakrát ... Více »

Co říkají planety o jednotlivých znameních?

horoskopy a planety

Co říkají planety o jednotlivých znameních?Planety se projevují velmi různými způsoby, když přecházejí z jednoho znamení zvěrokruhu do druhého. Například přítomnost Merkuru nebo Saturnu v našem znamení nepřináší vždy pozitivní události. Je lepší být proto dvakrát tak opatrní, pokud víme, že se nějaká neblahá planeta nachází v našem znamení, abychom se tak dokázali vyhnout nechtěným událostem a mohli dál žít ... Více »

Co to je astrologie a horoskop?

co je astrologie a horoskop

Astrologie a horoskop spolu úzce souvisejí. Liší se a zároveň se doplňují, protínají se a s jejich pomocí můžeš zjistit, kým jsi a co bys měla dělat. Astrologie je řeč znamení a funguje podle svých vlastních zákonů a významů. Astrologie také předpokládá, že okamžik narození předurčuje charakteristické vlastnosti člověka na celý život. Astrologie umožňuje sestavit určitou mapu, která ukazuje všechny ... Více »

Scroll To Top