Pondělí, 22. dubna , 2024

Bellabaci – přírodní kosmetika, která miluje esenciální oleje

Stále více se přikláníme k používání přírodní kosmetiky. Ta konvenční je plná chemických látek a kdykoliv sáhneme po přírodnějším složení, uděláme dobře nejen pro krásu, ale i pro své zdraví. Nemluvě o životním prostředí. Pojďte se seznámit s přírodní kosmetikou Bellabaci.

Přírodní kosmetika Bellabaci, kterou u nás distribuuje a prodává firma Pure District, je mnohem více než jen pouhou kosmetikou. Nabízí esenciální oleje, které umí rekonstruovat pokožku, účinkují proti fyzickému vyčerpání i fyzické bolesti, též jsou nápomocné pro naši psychickou pohodu a pomáhají při neklidu, úzkosti a mentálním diskomfortu. Jako aromaterapie nás jsou schopny povzbudit a dodat nám energii. Dokážou ulevovat i od chronické bolesti. Láká vás vyzkoušet si aromaterapii s přírodními esenciálními oleji Bellabaci? Pořídit si je můžete jako pack pěti olejů pro různé problémy krásy, těla i duše ve speciálním balení. To se hodí i jako luxusní dárek.

Svěřte svoji krásu do rukou přírodní kosmetice

Tělové oleje Bellabaci se však nabízí i jako klasická přírodní kosmetika. Hledáte tělový olej, který vaši pokožku podpoří po estetické stránce, ale současně vám pomůže s jejími neduhy? Vsaďte na tělový olej Skin Get a Life od Bellabaci.

Jde o skvělého pomocníka pro ochablá a suchá místa těla. Zvyšuje elasticitu kůže a hloubkově ji vyživuje. Dokáže být nápomocen na povislou kůži prsou, břicha, paží i podbradku. Je pomocníkem pro stárnoucí a suchou kůži, které nabízí pomoc v podobě veganského kolagenu. Kůže se díky oleji silně regeneruje, aktivují se buňky a zlepšuje se jejich metabolismus, stimuluje se tvorba elastinu a kolagenu. Olej má antiaging účinky a umí redukovat vrásky, jizvy i strie. Hodí se též pro všechny, které trápí psoriáza, ekzémy či kontaktní dermatitida. Podívejte se na unikátní složení výrobku plné přírodních ingrediencí a vyzkoušejte jeho účinek na své pleti.

Přírodní kosmetika stojí za vyzkoušení

Zkuste i další produkty Bellabaci. Ať již kosmetiku pro zdraví, krásu, nebo třeba pomůcky, jakými jsou silikonové baňky vhodné pro detoxikaci, regeneraci a taktéž celkové omlazení těla. Doplňte je i další kosmetikou od Pure District. Firma prodává kosmetiku pro obličej, tělo, vlasy, líčení, produkty pro zdraví, do domácnosti i parfémy. Přírodní a BIO kosmetika od Pure District se hodí i pro vegany.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top