Čtvrtek, 22. února , 2024

Chcete začít podnikat, ale bojíte se nedostatku znalostí?

Pokud chcete rozjet vlastní byznys, vždy je lepší být dobře informovaná a rozumět všemu, co k začátku podnikání potřebujete. Pravděpodobně si stejně najmete účetní a další odborníky na dílčí aspekty vaší činnosti, ale vy budete tou, která bude všemu velet. Proto byste měla mít o všem aspoň základní přehled.

geralt / Pixabay

geralt / Pixabay

Kde ho ale získat?

Přesně pro lidi jako vy je určeno studium BBA, po jehož dokončení získáte titul BBA (Bachelor of Business Administration) uváděný za jménem. Jedná se o profesní titul zvyšující kvalifikaci v oblasti obchodu a managementu. Jeho držitelé se v rámci studia naučí pracovat efektivněji, rozpoznat syndrom vyhoření nebo se naučit pracovat s time-managementem.

Základy managementu při podnikání užijete

Program BBA vás naučí potřebné základy v oblasti managementu, marketingu a PR, ekonomice i projektovém řízení a plánování. Jako budoucí podnikatelka tyto dovednosti 100% využijete, takže se do něj vyplatí investovat svůj čas a peníze. Doporučujeme vybrat si takovou školu, která poskytuje co nejflexibilnější studium BBA. Snáze se pak kombinuje s vašimi dalšími aktivitami.

Příkladem může být Cambridge Business School, která po vás vyžaduje být osobně pouze na třech sobotních seminářích. Zbytek studia je čistě na vás, protože probíhá kdykoliv a odkudkoliv formou e-learningu.

Navázat je možné programem MBA

Pokud zjistíte, že vám základy nestačí a chtěla byste vědět víc, je možné plynule navázat na studium programem MBA. Ten je určen pokročilejším podnikatelům či členům středního a vyššího managementu.
Pokud vás zaujme některá z vyučovaných oblastí, můžete si své znalosti prohloubit v navazujícím programu MBA. Pro podnikatele je ideální cestou například zaměření Sales management, které se věnuje řízení prodeje a podnikové strategii obchodu.

Vše, co musíte ke studiu mít, je počítač s připojením k internetu. Kdykoliv budete mít volnou chvilku, přihlásíte se k e-learningovému systému a absorbujete další část vědomostí. Celé studium je vysoce flexibilní a díky tomu vhodné téměř pro kohokoliv.

Comments are closed.

Scroll To Top