Pondělí, 22. dubna , 2024

Krásné nehty

Chcete mít krásné své přírodní nehty? Pak je třeba je obnovit a vyživit a důvod je jednoduchý. Zima nehtům nepřidá, obzvlášť potom, když nenosíte rukavice a své nehty nechráníte. Pokud chcete, aby byly vaše nehty v pořádku, tak je třeba o ně pečovat. Kupte si kůru, která bude pro vaše nehty dokonalým přínosem. Vynikající účinky má tří měsíční kůra Donna Nails Simly You. S tímto přípravkem budete mít komplexní péči nejen o vaše nehty a to nejen o nehty, ale i o nehtovou kůžičku. Kromě toho, že své nehty vyživíte, ještě podpoříte jejich růst.  A to díky zinku a selenu, které jsou v produktu obsaženy.

niekverlaan / Pixabay

Zinek a selen pak navíc způsobí i to, že vaše nehty budou pevné, pružné a lesklé a zároveň přirozeně kvalitní. Velmi pozitivní účinky má pak zinek, vitamin E a biotin, protože tyto vitamíny zase velmi dobře pečují o kůži kolem nehtů a zajistí také to, aby nepraskala. Vitamín C potom zajistí to, aby ruce a nehty byly správně hydratované, dále pak podporuje zdravý vzhled nehtů a velmi blahodárně působí proti plísňovému onemocnění nehtů. Pro krásné nehty stačí užívat 1 tobolku denně. Pokud máte vážnější problémy s vašimi nehty, tak začněte užívat 2 – 3 tobolky denně a užívejte tyto vitamíny dlouhodobě.

Přípravek je vhodný jak pro diabetiky, tak i pro těhotné a kojící ženy, které v tomto období potřebují zvláštní výživu pro své nehty. Pokud jste těhotná, nebo kojíte, tak rozhodně nepřevyšujte dávkování na jednu tobolku denně. Udělejte pro své nehty to nejlepší a dejte jim výživu, kterou budou potřebovat. Uvidíte, že se vám za to odvděčí a budou vás skvěle reprezentovat. Nehty jsou totiž velmi důležitou součástí image každé ženy a mít krásné ruce je stejně důležité, jako mít hezký obličej a dokonalý make-up. Měli bychom tedy o ně pečovat s láskou a dát jim veškerou možnou péči. Samozřejmě, že by se na nehty měl používat kvalitní krém na ruce.

Comments are closed.

Scroll To Top