Neděle, 3. března , 2024

Bydlení jako ze škatulky podle posledních trendů? Nechte se inspirovat!

Pokud si zařizujete nové bydlení, studentský byteček, nebo se chystáte k renovaci rodinného domu, jistě vás bude zajímat, jaké vybavení by ve vašich domácnostech nemělo chybět.

Nejen správný nábytek, ale i dokonalé bytové doplňky vytváří tu správnou atmosféru domova. Stačí zobrazit nabídku některého z kvalitních e-shopů, kochat se a vybírat, co nejvíce ladí k vašemu stylu…

Pohodlné a relaxační sezení

Hledáte-li něco zajímavějších, nač se posadit, než je jen „obyčejná“ pohovka, nebo křeslo, zvolte bez váhání sedací pytle. Jsou tak pohodlné, že v nich budete trávit skutečně velkou část relaxu.  Sedací vaky, jak se jim také říká, se vyrábí v různých tvarech, barvách i z různých materiálů.

Můžete si vybrat vak, který má svůj tvar víceméně daný, ale také takový, který si můžete libovolně upravit podle toho, jak právě chcete sedět. Lze sedět vzpřímeněji, v pololeže, leže, do vaku se můžete příjemně zavrtat a dokoupit se dá i taburet, který můžete využít nejen na sezení, ale i pro podkládání nohou při ležení na velkém pytli.

Navštivte webové stránky sedaci-pytle.cz a podívejte se, jaké pohodlí sálá jen z fotek pytlů, na nich odpočívají lidé.

Náš tip: Nejen interiér si žádá změnu, nezapomeňte, že také zahradu  musíte mít v pěkném stavu. Zejména trávník dokáže změnit vzhled celé zahrady, udržujte jej pomocí zahradní sekačky, případně zahradního traktoru, na podzim na nepěkná místa vysázejte nové travní semeno, abyste měli na jaře méně práce.

Každá místnost si žádá obraz

Zkuste na zeď přiložit byť jen menší obrázek a uvidíte, jakou změnu uděláte! Obrazy dokážou prostor velmi pozvednout, ozvláštnit, ale také pokazit, jestliže se do něj nehodí.

Velkou roli hraje celkové vybavení pokoje. Jestliže je laděn do elegantního rázu, hodí se jednoduché obrazy, kupříkladu s rovným, plochým, lesklým rámem. Chcete-li mít kuchyni stylovou, kupte si do ní obrazy se zeleninou, s nádobím, kořením, nebo třeba s receptem.

Do dětských pokojů volte obrázky veselé, velkou radost uděláte, trefíte-li se do aktuálního vkusu dítka. Obrázek s oblíbeným hrdinou, nebo zvířátky či tématikou námořnictva, vzducholodí, holčiček hrající se na lavičce a mnohé další potěší kluky i holčičky.

Kupte si obraz a přesvědčte se, jak velkou moc má.

Comments are closed.

Scroll To Top