Středa, 4. října , 2023

Kde sehnat neonový lak na nehty

Sehnat neonové laky na nehty a udělat si manikúru, jak se zdá, není vůbec snadný úkol a dnes jsem se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Na internetu jsem si našla, že neonové laky vyrábí Dermacol, a tak jsem se vydala do dvou velkých drogerií a to DM a Teta. Ovšem sehnat neonové laky se mi skutečně nepodařilo a to ani od žádné jiné značky. Proto jsem ještě zkusila parfumerii FAnn a Marionnaud a ani tady jsem nepořídila.

Když už jsem chodila po obchodech, zkusila jsem HM butik, ale bez úspěchu. A tak jsem přišla domů a sedla si k internetu. Líbil se mi Orly, Opi a China Glaze, bohužel ani jeden jsem nikde na českých stránkách nesehnala. Orly by se dal sehnat, ale ne v neonové barvě.

Lak v neonové barvě je prostě nedostatkové zboží a přitom si myslím, že by se zcela jistě dobře prodával, protože neonové laky jsou v kurzu a barvy skutečně letí. Čím křiklavější lak, tím lépe. Jediné, na co jsem na internetu narazila a je to k dostání, je lak na nehty Amoéne, který je neonový a to hned ve čtyřech barvách. Jeho cena je však 45 Kč a tím pádem si nejsem až tak jistá kvalitou, navíc za poštovné chtějí 109 Kč a tak se koupě přes internet vůbec nevyplatí. Pokud bych se rozhodla, tak bych si asi musela koupit všechny 4 neonové barvy, nebo se o koupi podělit s nějakou kamarádkou…

Co se týká kvality laků Orly, Opi a China Glaze, tak tam ta kvalita jistě bude a o tom už vypovídá i cena, za kterou si laky pořídíte – je přibližně okolo 300 Kč za kus. Tady už skutečně nemůže jít o nekvalitní laky, ale o laky, které vydrží. Jen škoda, že se tady nedají sehnat. Moc ráda bych si je koupila, protože jejich neonové barvy jsou krásné.

Ještě jsem pak našla jeden druh laku, který má na lahvičce nápis Neon, ale aby se dal v některém e-shopu koupit, tak to jsem neviděla.

Neonové laky tedy jsou in, nosí se, ale sehnat je není vůbec snadné.

Comments are closed.

Scroll To Top