Úterý, 23. dubna , 2024

Znáte dietní zeleninové těstoviny? Hodí se pro celiaky, hubnoucí, vegany, diabetiky…

Zajímáte se o novinky ze světa zdravé výživy, abyste vašim nejbližším dopřáli kvalitní a prospěšné potraviny? Nebo vás ke správnému stravování vede omezení způsobené celiakií, diabetem, potřebou zhubnout, příp. jste vegany, vegetariány, zajímáte se o vhodnou stravu pro fitness…?

Ve všech uvedených případech je výbornou volbou vyzkoušet dietní zeleninové těstoviny, potravinu 21. století, která je uznávaná jak nutričními poradci, tak odbornými asociacemi pro pomoc hubnoucím – STOB, Asociace výživových poradců, Klub celiakie Brno…

Jednoduché a jedinečné složení

Dietní těstoviny Perfect Pasta jsou 100% přírodním zeleninovým produktem. Nenajdete v něm cukr, tuk ani lepek, naopak je bohatý na vlákninu a 100g obsahuje jen 12 kcal. Těstoviny získaly certifikáty kvality HACCP, ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE, pravidelně dochází k jejich kontrole renomovanou Českou laboratoří ALS.

Jde o výborného zastupitele tradičních příloh, které jsou mnohem kaloričtější, jako jsou klasické těstoviny, pečivo, brambory nebo rýže. Dostatek vlákniny zajistí pocit zasycení a potlačí pocit hladu.

Chuťově vás velmi překvapí, doplnit se dají o kvalitní bylinky, koření, svou nadřazenou chutí se hodí k přípravě našich i mezinárodních jídel a jsou výborné pro kuchařské experimenty.

Rychlá příprava, kterou zvládnou i začátečníci

Uvařit si chutné dietní potraviny Perfect Pasta zvládne skutečně každý. Stačí jen těstoviny propláchnout, ponořit je v cedníku na 3 minuty do vroucí vody nebo prohřát na pánvi a přidat suroviny, které má váš recept obsahovat.

Zakoupit si můžete balení s 200g Perfect Pasta a vyzkoušet jejich delikátní chuť. Chcete-li ušetřit na poštovném, využijte některou z akcí, které vianaturallis.cz nabízí, např. při koupi 7 ks zeleninových těstovin nebudete platit poštovné, nebo si zvolte 5 + 1 balení zdarma.

Ochutnejte zdravé a dietní zeleninové těstoviny i vy a přesvědčte se, že hubnout a žít s ohledem na své zdraví se dá chutně, snadno a levně. Perfect Pasta je toho důkazem.

Comments are closed.

Scroll To Top