Úterý, 30. května , 2023

Tag Archives: ples

Co vše lze ztratit na plese

Ples může být opravdová zábava, lidé si zatancují, mnozí i něco popijí. Ale to ráno. Znáte to, když to trochu přeberete a ráno se probouzíte nejen s kocovinou, ale také o něco chudší a mnozí i o něco lehčí, protože opravdu na každém plesu někdo něco zapomene. Oblečení nepatří k důležitým prvkům Často se stane, že když je člověk trochu v náladě, která ... Více »

Šaty na ples aneb Dlouhé či krátké

Začíná období plesů. Některé plesy už proběhly, ale ještě nás spousta plesů čeká. Ples je společenská akce, u které se očekává, že budete vypadat jako princezna. Ženy si dělají speciální účesy, kupují nové šaty, lakují nehty a podobně. Jaké šaty patří k plesu? Kdybyste se zeptali odborníka, estetika, tak vám zcela jistě řekne, že ples je společenská akce, na kterou ... Více »

Ples jako Brno se blíží. Už máte lístky?

6. ledna. Pro někoho svátek Tří králů, pro jiného signál, že začíná jedno z nekrásnějších společenských období roku – plesová sezóna. Po celé republice se otevřou obrovské sály a vpustí dovnitř muže v elegantních oblecích a překrásné ženy ve večerních róbách. Nejinak tomu bude 17. ledna 2015 v brněnské Richard Adam Gallery, kde se už počtvrté za sebou bude konat Ples jako Brno. Více »

Scroll To Top