Čtvrtek, 29. února , 2024

Letíte na dovolenou? Kde nechat zaparkované auto v bezpečí?

Chystáte se na pár dni odletět z Česka a vychutnat si zasloužené volno? To pak nejspíš řešíte i to, kde necháte svůj vůz. Nejjednodušším řešením je odjet s ním na letiště, kde ho před odletem svěříte do rukou zaměstnanců parkoviště. Až se vrátíte, váš automobil pro vás bude připraven.

Využijte parkování na letišti v Praze

Parkování na letišti v Praze je jednoduché a bezpečné. Předání vozu je možné provést také bezkontaktně pomocí boxu na ukládání klíčů. Své místo na parkovišti si dopředu zvolíte a zarezervujete. Po předání klíčů se již nemusíte ničím zabývat a užívat si klidnou dovolenou.

Doplňkové služby k parkování

Kromě toho, že váš automobil bude bezpečně zaparkován, bude také pod neustálým dohledem, takže nemusíte mít strach z odcizení něčeho uvnitř nebo celého vozu. Parkování na letišti v Praze dokonce nabízí také několik služeb navíc. Kupříkladu omytí celého vozu, vevnitř i vně, včetně tepování sedaček. Protože to, že jste na dovolené vy, ještě neznamená, že si nějakou péči nezaslouží také váš vůz.

Výhodné ceny za parkování na letišti

Spousta lidí se obává toho, že za parkování na letišti zaplatí vysoké částky. To už ovšem dávno neplatí. Parkování se v posledních letech zlevnilo a ponechání svého automobilu na letišti se stalo běžnou praxí spousty českých turistů. Je to totiž snadné, bezpečné a pohodlné.

Svěřte svůj vůz před odletem do péče zaměstnanců parkoviště na letišti a užijte si ničím nerušenou dovolenou. Po vašem příletu vám bude vůz přistaven a vy se již nebudete muset o nic starat a jednoduše se dopravíte domů. Zapomeňte na městskou hromadnou dopravu a vláčení kufrů z nástupiště na nástupiště. Dopravte se raději po vlastní ose. Je to snadné, pohodlné a cenově výhodné.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top