Pátek, 9. června , 2023

Vyberte nejlepší sluchátka pro výborný zvukový zážitek

Společnost Apple se stala skutečným soupeřem v oblasti audiotechniky, dokonce dává na frak i některým zavedeným audio značkám. Jaká sluchátka jsou pro vás ta pravá? Současný trh je rozmanitý a vybrat si můžete hned z několika modelů. V následujících řádcích vám představíme sluchátka, která vás nadchnou kvalitou, zpracováním i designem.

Jedním z hlavních důvodů, proč Apple v audio oblasti vyniká, je jeho akvizice Beats od Dr. Dre v roce 2014. Byl to mimořádně chytrý tah, který rozšířil portfolio kalifornské společnosti o barevná a módní sluchátka. Apple v roce 2016 představil vlastní AirPods, o tři rok roky později je vylepšil o vlastní čip H1. Sluchátka Apple patří jednoznačně mezi nejlepší.

AirPods Pro

AirPods Pro jsou nejlepšími sluchátky letošního roku. Přináší aktivní potlačení hluku, mnohem lepší přizpůsobení a propracovaný design. Co se týče kvality zvuku, od předchozí iterace se rozhodně zlepšila, přičemž je znát patrný důraz na vokály a basy. Sluchátka iPhone jsou tedy vhodná i pro fanoušky popu i orchestrálnější hudby.

AirPods Max

AirPods Max byla nejočekávanější sluchátka vůbec. Dlouho se spekulovalo o tom, jak budou vypadat. Splňují očekávání? Určitě ano. Sluchátka se snadno ovládají, jsou pevná a pohodlná zároveň. Jestliže jste se oddali ekosystému Apple, využijete doslova brilantní funkce sluchátek AirPods Max.

Beats Solo Pro

Špičkové adaptivní potlačení hluku, pevná konstrukce a skvělá matná povrchová úprava v každé barvě. Přesně tak by se dala charakterizovat sluchátka Beats Solo Pro, která jsou opatřena čipem H1. Snadno je spárujete s jablečným zařízením a nechybí ani možnost komunikace se Siri.

Jestliže si tedy chcete koupit sluchátka pro svůj iPhone, podívejte se do nabídky internetového obchodu AppleKing.cz. Seženete jak dražší modely, tak i levnější. Záleží na tom, kolik jste ochotni investovat do kvality zvuku.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top