Pondělí, 22. dubna , 2024

Ideální čas pro novou kabelku

Začíná nám nové roční období, tedy jaro, a tak bychom měli osvěžit svůj šatník novým přírůstkem v podobě kabelky. Přece nechcete nosit stejnou, jako jste měli po celou zimu, protože ta dva roky stará černá kabelka už nebude tohle jaro trendy.

Jarní lehkost

V případě, že si chcete pořídit novou kabelku na jaro, měli byste se dívat po menších modelech, protože je jaro všechno má být příjemné a lehké. A velká, mohutná kabelka, působí strašně těžce. Pravdou je, že někdy je malá kabelka nepraktická, zejména když do ní potřebujete vměstnat spoustu věcí, ale na jaro a poté i na léto je velice vkusná. A rozhodně se vám bude hodit v případě, že půjdete někde, kam vám bude stačit mobil, peněženka a kapesníčky.

Barvy jara

Zapomeňte na černé a podobně tmavé barvy kabelek. Jaro je roční období, které je opravdu barevné, protože všechny květiny začínají kvést, a proto byste měli být barevné i vy. Velice krásně a elegantně působí pastelové barvy, jako jsou tyrkysová, meruňková a podobné odstíny. Avšak jestli se nebojíte i něčeho odvážnějšího, rozhodně neuděláte špatně, když si pořídíte výrazně červenou, modrou či žlutou kabelku. Pravdou je, že výrazné barvy kabelek se mohou někdy poměrně špatně ladit s ostatními kousky oblečení, ale lze nad tím vyzrát. Jestli se bojíte, že byste nezvolila dobrou kombinaci, tak si jednoduše pořiďte béžovou kabelku. Jedná o světlou a příjemnou barvu, která je neutrální, takže tím nic nepokazíte.

Některé ženy mají rády i kabelky, které mají nějaký vzor anebo kombinaci více barev. Samozřejmě, že i tyto kabelky jsou povoleny, ovšem je lepší opět volit jemné barvy a spíše vzory jara jakou jsou květiny a podobně. Ovšem musíte být opatrné při kombinování.

Pracovité ženy

Samozřejmě, že pokud nějaká žena pracuje v kanceláři anebo má svou firmu a podobně, tak potřebuje velkou kabelku, do které by mohla uschovat veškeré potřebné dokumenty a podobně. Když si budete kupovat novou kabelku na jaro, tak si všimněte, že existuje i něco, jako kufřík pro ženy, někdy je to označováno jako spisovka někdo jako aktovka. Důležité je, že si klidně můžete pořídit trendy malou kabelku, do které si dáte osobní věci a do ruky si vezmete aktovku, ve které budou pracovní věci. Tyto aktovky jsou opravdu vkusné, vůbec se jich nemusíte bát.

Aktovka nejen do školy

Když se řekne aktovka, tak mnoha lidem se hned vybaví škola, ovšem tyto aktovky jsou úplně jiné a rozhodně se vám hodí. Možná, že už jednu doma dokonce máte. A pokud chcete být stylová, tak byste měli mít minimálně dvě. Jednu černou na zimní období a jednu béžovou či nějakou světlejší pro teplejší období. Takže když si půjdete koupit novou kabelku na jaro a máte povolání, ve kterém potřebujete aktovku, tak si rovnou jednu odneste s kabelkou, velmi příjemně vypadá, když tyto dva kousky sladíte do stejné barvy.

Nové roční období volá po nové kabelce. Už máte nějakou vybranou? Pokud ne, tak hledejte, protože některé květiny už kvetou, tak abyste kvetla i vy.

Comments are closed.

Scroll To Top