Pondělí, 22. dubna , 2024

Hledáte krásný a jedinečný šperk? Vsaďte určitě na diamantový


Vzácné šperky patří ke skvělým dárkům hodícím se pro každou ženu. Hodí se jako dar při zásnubách, narozeninách, výročích, o Vánocích. Skvělé je i věnovat si šperk sobě a udělat si ním radost, zvláště, když víte, že vám jej nikdo jiný nekoupí. Pro jaký šperk se ale rozhodnout?

Zlato v kombinaci s brilianty

Zlato je kov, který neztrácí na hodnotě. Je i skvělou formou investice. To stejné platí o diamantech. Proto je šperk ze zlata zdobený diamanty výborným způsobem, jak uložit své peníze, a zároveň jak vzdát někomu poctu, poděkovat, ukázat, že je pro nás výjimečným. Jaký šperk však darovat, abyste se trefili do černého?

Podívejte se, jaké náušnice daná žena nosí. Náušnice jsou skvělým dárkem, u něhož nemusíte řešit průměr nebo délku. Vyberte model ve stylu, který žena nosí. Má ráda jemné drobné náušnice? Nebo naopak honosné, výrazné? Některé ženy upřednostňují dlouhé visací náušnice. Anebo kruhy. Diamantové náušnice jsou k dostání v mnoha podobách. Vyberete si mezi bohatě zdobenými, jednoduchými, elegantními, romantickými… Mohou být tvořený jednou barvou zlata a kamene, nebo v různých kombinacích barev.

Náramky s diamanty

Diamantové náramky se hodí na štíhlá i boubelatá zápěstí. Hubená si mohou dovolit jak honosné, tak tenké náramky, na silných zápěstích by tenounké náramky působily menším dojmem a zápěstí by opticky ještě ztučněly. Mladým ročníkům můžete pořídit moderní barevné diamantové náramky, které se skládají z barevné šňůrky, zlata a diamantu. Jsou cool, svěží a nápadité. Starším dámám pořiďte typ s větším zdobením, ať už půjde o jednobarevné zlato, nebo kombinaci dvou či tří zlat a barevných kamenů. Barva kamenů se může lišit i s ohledem na barvu očí ženy, nebo na její oblíbenou barvu, kterou nejčastěji nosí prostřednictvím oblečení.

Diamantové šperky nevyjdou z módy a svou krásu si uchovají pro mnoho generací. Obdarovanou ženu určitě překvapíte a uděláte jí nesmírnou radost.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top