Úterý, 23. dubna , 2024

Óda na kabelku

ilustrační obrátek kabelky

ilustrační obrátek kabelky, Autor obrázku: Gabrielle

Každá žena by měla vlastnit nějakou kabelku. Jsou ženy které mají kabelek spousty a jsou ženy, kterým stačí dvě kabelky! No proč ne, když se hodí ke všemu. Ale lepší je přeci dokonale ladit s vaším outfitem. Kabelka celý váš outfit pěkně doplní a rozzáří vás, samozřejmě dobře zvolená kabelka! Velké kabelky jsou velmi žádané, ale více sluší vysokým ženám. Tato kabelka dobře vypadá se sukní a s džínami a seženete ji jak v elegantním stylu, tak i ve sportovním stylu. Nejvíce žádané kabelky jsou v barvách hnědé, černé, sytě zelené, nebo také červené a fialové.

Malé kabelky vzdušné a lehké. Samozřejmě pokud s sebou nenosíte spoustu věcí a stačí vám mobil, peněženka a klíče. Nejvíce se k malé kabelce hodí kratší šaty, ale i sukně a kalhoty, záleží na střihu. K večerním šatům se spíše hodí tzv. „psaníčka“, která jsou zdobená různými kamínky a jsou velmi elegantní.

Kabelky jsou nejvíce žádané v barvách černé, bílé, červené a hnědé barvy, snadno je sladíte s obuví. Kabelky se vybírají podle velikosti, tvaru a hlavně barvy! Kabelku vždy ladíme s botami a menšími doplňky. Nebojte se barev! K tmavému oblečení klidně zvolte výraznější a barevnější kabelku.

Elegantním doplňkem jsou i šátky.

Šátky – můžete je nosit v jakékoliv roční období a v jakoukoliv příležitost, šátky vždy vypadají dobře. Budete působit elegantně a romanticky pokud samozřejmě nemáte ráda výstřednost. Jestliže jste typ. který výstřednost má rád, tak noste barevnější šátky s různými ornamenty. Šátky se nosí po celý rok, v zimě vypadají hezky, ale i zahřejí a v létě vás krásně ozdobí.

Comments are closed.

Scroll To Top