Úterý, 23. dubna , 2024

Krajkové šaty

Pořídit si dneska krajkové šaty je v podstatě nutností. Vypadají elegantně a přitom sexy, lze v nich vyrazit naprosto na jakoukoliv akci. Ať už se jedná o rodinnou večeři, svatbu, pohřeb, rande nebo třeba pracovní schůzku či pohovor, budete v nich skvostná. Výhodou je, že krajkové šaty se hodí pro každou ženskou postavu, je tedy jedno, jestli jste hubená jako po návštěvě odtučňovacího tábora nebo si ráda zhřešíte s několika tabulkami milky, protože krajkové šaty zvládnout ve všech případech vyzdvihnout vaše přirozené přednosti.1033685

Zkuste tedy jít doslova s kůží na trh a vyzkoušejte krajkové šaty, které z vás udělají kočku. Krajkové šaty jsou většinou kratší modely zdůrazňující vaše nohy, krajkové dekolty poukážou zase na vaše prsa. Naopak v krajkových rukávech u šatů snadno schováte povislou kůži na rukách a černá barva vás navíc zeštíhlí. Krajkové šaty jsou trendy kouskem, který prostě nemůže za žádných okolností chybět ve vašem šatníku. Než se ale pro ně definitivně rozhodnete, podívejte se na jejich základní dělení.

V takových šatech budete nejspíš mega sexy a muži už přestanou myslet na umělé vagíny (fleshlight) schované doma pod postelí. Můžete do toho klidně praštit ihned

Krajkové doplňky na šatech

Mezi krajkové šaty se samozřejmě počítají také modely, které krajkou přímo nepřekypují. Jsou z ní vytvořené spíše jen doplňky, které dodají outfitu zajímavý vzhled a eleganci. Takovéto krajkové šaty nejčastěji mají krajkové rukávy různé délky. Krátké, dlouhé i tříčtvrteční budou vypadat skvěle, stejně jako pouze detail v oblasti dekoltu. Minimalistické řešení krajkových doplňků je například v podobě lemů na konci šatů, nebo krajkových ramínek či lemu nad ňadry.

K šatům na ples rozhodně patří i patřičně kvalitní a pěkná kabelka.

Šaty jenom z krajky

Druhou možností jsou šaty vytvořené celé z krajky, které musí mít samozřejmě spodničku. Ta může být kratší i delší, koupit se dají různá provedení, a krajka potom odhaluje nohy nebo vrchní část těla. Šaty, které jsou udělané celé jenom z krajky, vypadají efektně jako krátké a úzké.

Mrkněte třeba na katalog na tomto webu: http://saty.eleganter.cz/krajkove-saty/

Comments are closed.

Scroll To Top