Neděle, 3. března , 2024

Dáme si pauzu anebo rovnou rozchod?

Jde to s Vaším vztahem od desíti k pěti? Nerozumíte si, nemáte si co říci a nevíte co dál? Nejiskří to mezi vámi jako dříve a Váš život se stal nudným stereotypem omezeným jen na nutnou konverzaci týkající se společného bydlení a domácnosti?

V takovouto chvíli máte na výběr ze dvou možností.

Pauza anebo rozchod

Pokud se rozhodnete pro pauzu, musíte si v první řadě s partnerem uvědomit, že spolu opravdu po pauze chcete dále pokračovat. Oba si musíte být jisti, že chcete jen toho druhého ale v danou chvíli potřebujete jen získat čas na utřídění svých myšlenek. Myslete však na to, že pauza za Vás krizi nevyřeší.

Autor obrázku: Vic

Buďte k sobě upřímní, pokud již jeden z Vás nevidí ve Vašem vztahu budoucnost, rozejděte se. Nebudete tak toho druhého ani sebe zbytečně trápit.

Stejné pravidlo platí i ve chvíli, kdy Vám ten druhý něčím opravdu moc ublížil, a vy si snažíte namluvit, že čas to vyléčí a pomůže Vám odpustit. Vážné vztahové prohřešky ani čas nezahojí. Zvláště se to týká nevěr a milostných trojúhelníků. Tím, že si někdo z páru najde někoho jiného, dává svému druhovi jasně najevo, že ho jeho stávající vztah nenaplňuje. Rozejděte se, nemá to v takovém případě žádný smysl.

Pravidla pauzy

Pokud je pauza oboustranná, tak je myšlena pro dobu přemýšlení a oddychu od toho druhého. Ovšem jsou i tací jedinci, kteří se chovají v době pauzy jako neřízená střela. Bujaré návštěvy večírků a barů, kde okukují nové kořisti. Na to velký pozor, takovéto prohřešky se po návratu do vztahu vždy někde objeví a Vašemu drahému to rozhodně radost neudělá.

V každém případě se rozhodujte srdcem. Budete se divit, ale pokud se je mezi Vámi stále láska a došlo ve Vašem vztahu jen k zajetí kolejí do stereotypu, ukáže Vám to i krátké odloučení. Pár dní u kamarádky anebo u rodičů. Hned budete vědět, zda Vám Váš protějšek chybí.

Vždy si pauzu anebo rozchod pořádně rozmyslete. Slepovaný hrnek už není takový jako ten co byl celý. Navíc v době pauzy se ve Vašem životě anebo v životě Vašeho protějšku může objevit nová láska, a to by pak znamenalo definitivní konec.

Comments are closed.

Scroll To Top