Úterý, 23. dubna , 2024

Dát mu druhou šanci?

Autor obrázku: Pedro Ribeiro Simões

Známe to všechny. Partnerský vztah v jisté době dospěje do bodu, kdy je vhodné ho posunout dál anebo ho skoncovat. Někdy nám nic jiného než rozchod nezbude, ať už jsou důvodem partnerovy vady, které nemůžete vystát, nuda ve vztahu anebo nevěra.

Zapomenout na něj anebo se pokusit Váš vztah znovu dát dohromady? Každá z nás to zná. Skončila jste vztah, nešlo to už dál. Doba naštvání uběhla…a vrací se to dobré, krásné vzpomínky na společný čas, kdy Vám s ním bylo dobře. Ozývá se Vám, chtěl by Vás vidět,…ale co vy s tím? Vzít ho zpátky? Anebo nechat jít život dál?

Kdy ho vzít zpátky?

  • Pokud na něj stále myslíte a je jediným mužem, který leží ve Vašem srdci
  • Jste ochotny pracovat na svých chybách (vy i on)
  • Oba jste si uvědomili, že bez druhého nemůžete být
  • Máte ohledně Vašeho vztahu a rozchodu vše vyřešeno a nebudete se k tomu už nikdy vracet

Kdy ho zpátky nebrat?

  • Pokud na 100% nevěříte, že to má smysl a bude to fungovat.
  • Jestliže k rozchodu došlo z důvodu nevěry jednoho z Vás. V tom případě je už narušená důvěra.
  • Pokud se chcete vrátit jen z důvodu, že se cítíte sama.
  • Zda nejste 100% přesvědčeni, že jeden z Vás nebude mezi Vás tahat neshody z předešlého pokusu o Váš vztah.

Každý máme svoje chyby, a jelikož jsme jen lidé, tak chyby děláme. Zvažte proto pozorně důvod Vašeho rozchodu i důvody Vašich hádek. Zda se jednalo o tolik závažnou věc, přes kterou se nemůžete přenést anebo jí kvůli Vám dvěma hodíte za hlavu.

Když se rozhodnete dát druhou šanci, tak třetí a čtvrtou už nedávejte. Lidé jsou sice neomylní, ale měli by se ze svých chyb poučit. Pokud se ale neponaučí, nemá smysl dál setrvávat v takovém vtahu. Mějte svoji hrdost a odejděte se vztyčenou hlavou, v takovém případě se totiž nejedná o prohru, ale o Vaší výhru. Poohlédněte se po někom jiném. Na světě je spousty mužů a určitě někde čeká ten pravý i na Vás.

Napsala EPF

Comments are closed.

Scroll To Top