Úterý, 23. dubna , 2024

Jak poznat, že mě nemiluje

Jste ve vztahu, kde setrváváte již delší dobu a máte pocit, že láska už mezi partnery, tedy mezi vámi není taková, jaká byla dříve? Myslíte si, že vás již partner nemiluje? A jak to poznáte? Je jasné, že každý vztah projde krizí a je třeba to řešit.

Nikde to není ideální a pokud vidíte, že se něco děje, neobracejte se k tomuto problému zády, ale řešte jej. Všude jsou hádky, problémy a starosti, není to jen u vás. Pokud máte pocit, že vás však již partner nemiluje, asi nemá cenu ve vztahu zůstávat.

Jak se to tedy pozná? Nechodí domů, raději je pryč, než aby trávil čas s vámi, když už je doma, nepovídá si s vámi, odmítá cokoliv řešit, myšlenkami je jinde. Sexuální vztah je na bodu mrazu, nemá žádné společné budoucí cíle, nebaví se s vámi o budoucnosti.

Je-li váš vztah na tomto bodu, je čas hledat vztah nový. V tomto byste nebyli šťastní ani jeden. Proto raději odejděte a najděte si někoho, s kým budete žít život plnohodnotný, zábavný, vzdušný a naplněný očekáváním. Je jedno kolik let vám je, protože právo na nový vztah máte v jakémkoliv věku.

Neuklidňujte se pocitem, že to bude dobré. Pokud jste opravdu v takto nefungujícím vztahu, tak lepší už to rozhodně nebude. Začněte na sobě pracovat a po drahé polovičce se poohlédněte jinde. Může to pro vás být bolestná situace, ale je třeba se s ní poprat.

Srdci neporučíte a tak nemůžete ani současného partnera přimět k tomu, aby vás začal opět milovat. Žádná láska netrvá věčně, ale úctu k sobě lidé musejí mít. Pokud nejste už dávno zamilovaní, neznamená to však, abyste ze vztahu odcházeli. Rozumíte-li si s partnerem, jste spolu šťastni, vychováváte společně děti, máte společné cíle, ve vztahu rozhodně zůstaňte.

Comments are closed.

Scroll To Top