Úterý, 23. dubna , 2024

Hezký vztah, nebo vás čeká zklamání?

Baruska / Pixabay

Jak poznáte, že vztah, ve kterém právě jste, je dokonalý, nebo může skončit špatně? V začátcích  je dokonalé vše a vše vypadá velmi harmonicky, jsou samozřejmě ale signály, které bychom rozhodně neměli brát na lehkou váhu a měli bychom si dávat pozor.

Pokud váš partner neustále vypráví o tom, jak jsou jeho bývalé partnerky nemožné, jak si vždy vybral špatně a s ani jednou mu to neklapalo, tak zpozorněte. Tady určitě nebude něco v pořádku a chyba nejspíše bude na vašem partnerovi a ne v jeho bývalých přítelkyních. Byla by totiž velká náhoda, kdyby právě váš přítel narazil jen na samé špatné ženy.

Zpozorněte také tehdy, když se vám čas od času přestane ozývat. I to může být velice podezřelé a to, že se vám prostě z ničeho nic neozve, je skutečně velmi divné a jistě to má nějaký skrytý důvod. Jestliže vám toto udělá několikrát za sebou, raději se s ním rozlučte. Tohle opravdu nemáte zapotřebí a jistě máte na to, aby se k vám někdo choval lépe. Na frajírka, který nemá ani zájem ozvat se vám, nebo vám nemůže říct důvod toho, proč se nemohl ozvat, zapomeňte. Někde jinde na vás čeká někdo lepší. Možná to pro vás bude těžké rozhodnutí, ale na druhou stranu byste se jen trápila.

Na Facebooku se k vám nehlásí. Nejen že vás neoznačí  jako svou přítelkyni, ale ani společné fotky si na svůj profil nechce dát? Tak zbystřete, tady je něco špatně a určitě to má nějaký skrytý důvod. Popovídejte si o tom společně a nechte si ten důvod vysvětlit.

Dalším důvodem, kdy byste měla zpozornět, je to, když neustále mluví o své bývalé, nebo je s ní dokonce stále v kontaktu. Není to úplně standardní, ale možná jsou skutečně jen dobrými kamarády, kteří si více rozumí jako přátelé, než jako milenci. Pokud vás partner spolu seznámí, tak buďte v klidu, i když ani to nemusí nic dobrého znamenat.

Comments are closed.

Scroll To Top