Úterý, 5. března , 2024

Co dělat, když chce být jen kamarád

Milujete muže, chcete s ním být, sdílet s ním všechny příjemné, ale i nepříjemné chvíle, velmi dobře si dokážete představit život vedle tohoto muže, ale ouhá, váš vyvolený přijde s návrhem, že o vztah nestojí. Co dělat, když chce být jen kamarád?

klimkin / Pixabay

Pak tedy nezbývá nic jiného, než se s tímto faktem smířit a respektovat ho, i když to samozřejmě velmi bolí. Pokud tohoto člověka milujete, budete s ním chtít být v kontaktu často, protože je vám s ním dobře. Budete mít tendence mu psát a chtít se setkat, i když víte, že z toho nic nebude.

Asi každá z nás si tímto určitě minimálně jednou v životě prošla. Na vás je teď, abyste hledala někde jinde a nebloudila myšlenkami právě u tohoto „kamaráda“, protože tam stejně nic jiného než kamarádství nebude a vy přeci chcete vztah. Chcete s někým žít a být s ním šťastná.

Proto je třeba se neustále s někým seznamovat a hledat toho pravého. Určitě to nebude hned, i když možná čekat na novou lásku nebudete muset dlouho, ale jednoho dne se jistě dočkáte. Kamaráda, kterého jste chtěla za partnera, můžete využít ve chvílích, kdy se cítíte velice sama a chcete vedle sebe někoho mít.

Co by se ale také mohlo stát je, že nakonec jiskra přeci jen přeskočí, protože váš kamarád zjistí, že je mu s vámi taktéž dobře a že jste fajn ženská a tak by to s vámi mohl zkusit. To by bylo pro vás asi nejlepší možné řešení a tak je dobré se ve vztahu kamarádském snažit.

Buďte milá, neurážejte se, dbejte o sebe, občas si s někým během toho, co jste se svým kamarádem, pište, nebo přijměte tajemný hovor, kde se vyjadřujte jen stroze s tím, že se pak ještě ozvete a podobně. I toto funguje a možná vašeho kamaráda svým chováním přesvědčíte, aby se do vás zamiloval.

Comments are closed.

Scroll To Top