Pátek, 9. června , 2023

Co s chlapem, který o vás nemá zájem

Máte doma muže, který o vás nemá zájem, cítíte, že se s vámi nechce nikde ukazovat, nebo že váš vztah taj? Víte o něm, že se trápí rozvodem, nebo rozchodem s bývalou ženou a stále ji má v srdci, nebo je jeho nezájem daný jinou podstatnou věcí? Ať už se u vás děje něco podobného z jakéhokoliv důvodu, tak si uvědomte jednu věc a to, že tento vztah již nemá cenu.

Jediné plus pro vás může být to, že si můžete užívat alespoň jeho blízkosti, ale mezitím byste se rozhodně měla poohlížet po někom jiném, kdo by vás měl rád a bral by vás takovou, jaká jste, přitom nemyslel na svou bývalou, nebo by jej nebrzdilo cokoliv jiného.

Opravdu mějte na paměti jednu věc a to takovou, že pokud se takto muž chová, má to nějaký vážný důvod a s největší pravděpodobností se jeho chování jen tak nezmění. I když to nechcete slyšet, tak to ale musíte brát v potaz a musíte být připravena na to, že to brzy skončí. Pokud se přesto všechno budete chtít snažit vtah nějakým způsobem zachránit, tak si s vaším partnerem promluvte a snažte se ho přimět k tomu, aby vám vše vysvětlil. Jinak se budete trápit a užírat tím, že nevíte, co se děje a co od toho všeho máte čekat. Čím déle budete žít v nejistotě, tím to pro vás bude horší a tím více budete zdeptaná.

Vneste si do situace jasno

Jasno si tedy ale uděláte pouze tehdy, když si sednete a vše si mezi čtyřma očima vyříkáte. Nekřičte na partnera, ale snažte se jej pochopit. Křičením, nadávkami a vším tím jen celou situaci zhoršíte.

Pokud se máte rozejít, tak to udělejte jako kamarádi, i když právě v tuto chvíli svého partnera asi nenávidíte, mohlo by vás to po pominutí vzteku všechno mrzet. Třeba si spolu zrovna budete rozumět mnohem více jako kamarádi, než jako partneři a určitě na vás někde čeká někdo, kdo za to bude stát a s kým se budete cítit šťastně. Zároveň nebraňte svému novému štěstí!

Comments are closed.

Scroll To Top