Neděle, 3. března , 2024

Kvalitní postele pro krásný spánek

Trápí vás špatné usínání, i když děláte vše pro to, abyste nespavosti předcházeli? Nespíte během dne, snažíte se dostatečně unavit, večer nejíte, abyste neměli těžký žaludek a pijete uklidňující čaj? Nic ale nepomáhá a vy ne a ne usnout. A až se tak konečně stane, jste brzy vzhůru, převalujete se a čekáte, než se rozední. Takovéto noci se mohou stát malým mučením. Cítíme se ráno unavení, nevyspalý, máme špatnou náladu a nic se nám nedaří. Napadlo vás, že za vším může být špatná postel?Bílá-manželská-postel-s-nočními-stolky-Veria-boc-600x600

Vyberte si pevnou a kvalitní postel

Podíváme-li se na manželské postele, zjistíme, že je nespočet druhů, typů, velikostí a není vůbec snadné si vybrat. Kromě toho je neméně důležité zvolit vyhovující matraci. Vrátíme-li se k samotné posteli, měla by být dostatečně velká, nad hlavou i za nohami by mělo být alespoň 5 cm prostoru. Co se týče šířky, čím více prostoru máte, tím lépe.

Jestliže vás ruší drahá polovička svým otáčením, rozhodně si nekupujte velkou matraci přes celou manželskou postel. Ta totiž převádí až k vám pohyb partnera mnohem snáze, než když máte každý matraci svoji.

U manželské postele dbejte i na materiál. Kovové provedení není tak pevné, jako dřevěné, překližka vás může časem zklamat. Pořídíte-li si postel polstrovanou, určitě ji tu a tam vyčistěte speciálním vysavačem na roztoče. I když jsou tyto postele velmi pohodlné a nebouchnete se, jejich údržba může být nelehká.

Jednolůžko s elegancí a jistotou správné volby

Jednolůžkové postele z masivu vás nezklamou. Jsou vzhledově velmi hezké, na dotek příjemné, jsou poměrně odolné proti oděru a budou vám sloužit po mnoho let.

Vybírat můžete z mnoha barevných provedení, k mání jsou postele s čely i bez nich, vyvýšené, s úložným prostorem, jednoduché, ozdobné…

Myslete i na pohodlný spánek dětí

Neméně důležité jsou dětské postele. Pro miminka vybíráme nejkvalitnější matrace do postýlek, na větší děti občas zapomínáme. Nemusíte pořizovat tzv. rostoucí postel, i když je velmi příjemná, koupit a ušetřit peníze můžete dítku přímo dětské postele, které mu poslouží i na střední škole. Pokud tedy nebude vyšší, než klasická postel.

Na spánku skutečně záleží. Neohlížejte se po nekvalitních postelích od nekvalitních výrobců. Obraťte se na prověřené výrobce a prodejce, kteří vaši důvěru nezklamou.

Comments are closed.

Scroll To Top