Úterý, 5. března , 2024

Ovlivní rozchod mobil, nebo Facebook?

Pokud se s vámi partner rozešel a vy řešíte důvod, proč se tak stalo, může za to klidně i mobil, nebo Facebook. Jsou to totiž dva prostředky, které umožňují komunikaci mezi dvěma lidmi a to od rána do večera a to i tehdy, pokud jsou si ti dva vzdáleni.

Přes mobil, nebo Facebook si mohou lidé říci mnohem více a bavit se o intimních věcech, aniž by se za cokoliv museli stydět, protože za ně mluví písmena a řádky. Komunikace tímto způsobem je nekonečná a může být právě důvodem k rozchodu. Dva lidé se mohou poznat díky internetu a mobilu naprosto dokonale a detailně.

Ve finále je naprosto jedno, odkud ti dva jsou, protože internet není omezen kilometry. K nevěře může dojít velmi snadno a to právě proto, že se přes internet a mobil se sblížíte mnohem více, než kdybyste se měli scházet na kávě. Můžete si psát naprosto o všem, co máte na srdci a to prakticky kdykoliv. Internet a mobil tedy mohou být zabijáci vztahu a mohou velmi znatelně ovlivnit i rozchod. Nejednou se tak skutečně stalo a dost možná se to stává i pravidlem. Zkuste se zamyslet nad tím, jak se seznámili vaši kamarádi se svým protějškem, jak jste se seznámili vy a najednou zjistíte, že internet, nebo mobil v tom hráli významnou roli.

Facebook jako takový na vás dost možná prozradí více, než by měl a to nejen díky informacím, které na něm máte, ale také díky fotografiím, přátelům, sdíleným věcem a podobně. V mobilu pak zase máme Viber a WhatsApp, které nám umožní zdarma psát zprávy jak je libo a tak i ty mohou negativně ovlivnit náš stávající vztah a přispět k rozchodu. Důvodem rozchodu také může být fakt, že si lidé do telefonu a Facebooku navzájem koukají a zkoumají, co si jejich protějšky s ostatními píší. Mohou si tak ledaco špatně vysvětlit a rázem je oheň na střeše. Mnohdy to totiž skutečně nemusí být tak, jak to vypadá…

Comments are closed.

Scroll To Top