Čtvrtek, 9. února , 2023

Ženy, které jsou vdané, pijí mnohem více alkoholu

Myslíte si, že alkohol je věcí mládí a puberty a že dospělé a vdané ženy, se těmto hříchům již vyhýbají? Opak je pravdou. Vdané ženy pijí mnohem více alkoholu a na vině jsou jejich manželé. Více alkoholu holdují muži a ženy se snaží se jim v pití přizpůsobit. Je to dané tím, že pokud si váš manžel večer otevře láhev něčeho ostřejšího, nebo vína, tak si vy, jako jeho žena, dáte většinou alkohol s ním.

Samotnou ženu většinou nenapadne si večer u televize otevírat láhev. Pokud je ale muž zadaný, pak se toulá po hospodách mnohem méně často, než jako svobodný. Žena mu tedy v konzumaci alkoholu svědčí. Opakem je to ale u žen. Ty mnohem více holdují alkoholu, pokud jsou vdané.

Úzkost vs. pomoc v alkoholu

Pokud dojde k rozpadu manželství, sahá se po alkoholu mnohem častěji, protože mnozí z nás v něm hledají útěchu. Jsou to jak muži, tak i ženy. Ženy mají v době úzkosti více sklony k depresím než muži a proto jsou schopny ve větší míře sáhnout po alkoholu. Určitě ale netvrdíme, že se z žen, které vstoupí do svazku manželského, stávají automaticky alkoholičky. Tak to samozřejmě není, ale pravda je ta, že pijí mnohem více než ty, které jsou svobodné.

Rozhodně se po svatbě nemusíte bát toho, že přijdete o svá zdravá játra. O tom to samozřejmě vůbec není, ale zcela jistě se občasnému popíjení nevyhnete. Pokud alkoholu neholdujete v bůhví jakých dávkách, tak se není čeho obávat. Naopak se potvrdilo to, že alkohol v malém množství může blahodárně přispívat i k dobrému zdraví. Pokud si tedy dáte jen trošku alkoholu denně, vůbec vám to neublíží, ale naopak.

S alkoholem to ale přehánějí především svobodní muži, kteří mají alarmující spotřebu alkoholu, což může znepokojovat nejednoho lékaře. Ve vztahu se pak muži většinou umírní a alkohol přestávají ve velkých dávkách vyhledávat.

Comments are closed.

Scroll To Top