Neděle, 3. března , 2024

Jaký je rozdíl mezi milenci a partnery?

Fyzická přitažlivost

Je jasné, že když někdo hledá partnera, měl by se mu ten druhý líbit a přitahovat ho. Milenci se zajímají o vhled, ale i o známost. Pokud muž zjistí, že by se ženou chtěl spát a ona se podvolí, můžou spolu navázat kontakt, a nic mezi tím, kdežto partneři chtějí sdílet společné věci. Vhled nemusí být u každého až tak rozhodující.

Naprostá svoboda

Milenci spolu udržují fyzický kontakt, stejně jako partneři, ale nemají ten pocit být si být navzájem zavázáni. Ani jeden z nich nemá důvod nahlížet do svobodného života. Ani si nedávají pravidla, s kým se kdo může stýkat a s kým nemůže a podobně. Ve vztahu sice partneři mají právo na svoji svobodu, ale partner se většinou tomu druhému podřídí, i když nemusí.

Důvod víc o sebe dbát

Když se má žena sejít s milencem, snaží se vypadat co nejlépe. Partnerka v dlouhodobějším svazku nemá potřebu vždy vypadat nějak extra, protože by ji partner měl mít rád takovou jaká je, ale vypadat vždy dobře není na škodu. Ženy, které mají milence, to vědí. Chtějí být pro ně hezké a upravené. Vědí, že je to a to milenec ocení.

Žádné zábrany

Milenci se chtějí sexuálně vybít. Partneři občas mívají v sexu potíže. Kvůli těm se i vztahy rozpadají, i když to není ve vztahu všechno. Milencům stačí ten sex, neřeší problémy jako je žárlivost. Milenka nebude muži vyčítat, že čekala, až jí napíše. Muže ve vztahu nebaví se partnerky doprošovat o její přízeň, když se na něho zlobí, kvůli tomu že neudělal, co měl.

Vzájemný respekt

Milenci ví, jak to mezi nimi, proto nemají důvod si něco vyčítat a poukazovat na chyby toho druhého. Před sebou ani před někým jiným. Milenci se spolu domluví, co a jak, stráví spolu nějaký čas v posteli a potom si jdou po svých. Žádná milenka nebude o svém milenci říkat, že je to neschopný vůl ani on o ní neřekne, že je to naivní hysterka.

Můžete experimentovat

S milencem si můžete vyzkoušet cokoliv, co chcete, různé praktiky a polohy. Ale když se poznáváte s novým partnerem, a spíte spolu poprvé, vy předvedete perfektní výkon, tak partner bude hned přemýšlet, kdy, kde s kým jste zkoušela. Milence to jen potěší, a kdyby měl pochybnosti, tak se nebude bát se vás zeptat.

Fajn komunikace

Jste milenci a bavíte se jako přátelé. Můžete si říct všechno o vašich vztazích, současných i bývalých. Milenec se za to neurazí, partner by to třeba nemusel unést. Můžete se svěřit, jakou máte minulost i on vám, protože ví, že ho neodsoudíte, kolik měl partnerek a jak vtahy probíhaly, atd.…když jste milenci, láká vás to jedno, vzájemně se na sebe těšíte, protože víte, že ten druhý vás rád uvidí. Není to třeba sice o lásce, ale i o komunikaci a zábavě. To každý partnerský vztah míst nemusí.

Comments are closed.

Scroll To Top