Pondělí, 22. dubna , 2024

BDSM zajímá stále více milenců

Běžné postelové praktiky už mnoha lidem prostě nevyhovují. Hlavně v dlouhotrvajících manželstvích je potřeba jednou za čas trochu klasické milování ozvláštnit. K tomu mohou pomoci třeba některé praktiky, případně pomůcky související s BDSM.

Není nutné přebírat všechno

BDSM není nějak jasně ukotveno. Vždy jde sice o dominanci, nicméně ani tohle nemusí dodržovat všechny páry. Někdy je možné oživit pohlavní život pouze nákupem sexy oblečků typu kožené korzety.

Ovšem i latexové oblečení dokáže divy. Latex korzety, případně celotělové úbory s otvory pro pohlavní orgány či bradavky jsou populární i mimo BDSM komunitu. Některé druhy oblečků navíc neslouží pouze jako vizuální, případně doteková stimulace, ale mohou být využity přímo ke koitu.

Jejich nedílnou součástí jsou totiž mimo jiné také umělohmotné penisy. Těmto kompletům se říká strap-on a jsou stále populárnější nejen u lesbických párů, ale rovněž i u těch heterosexuálních.

Strap-on se dá tudíž zařadit jak do kolonky oblečení, tak mezi BDSM pomůcky. Mezi jednotlivými modely existují opravdu propastné rozdíly. U některých se dilda nedají vyměnit vůbec, jiná k tomuto účelu disponují patentkami. Ovšem ani v takovém případě není možné volit ze všech velikostí. Většinou jsou v nabídce pouze tři základní.

Pro páry, které mají v tomto ohledu rádi variabilitu, jsou určeny verze s kroužky, jež se připevňují k tělesné schránce pomocí kožených řemenů. Kroužky mají více velikostí, a tudíž je možné do nich vložit dilda a vibrátory všech možných rozměrů.

Mezi BDSM hračky je možné zařadit mimo jiné i masážní hlavici Magic wand. První rychlost sice jen mírně škádlí, ovšem ta poslední dokáže opravdové divy. Všechny výše zmíněné pomůcky a mnoho dalších je možné si pořídit v každém alespoň trochu dobře zásobeném BDSM shopu.

Sex je zdravý

Stejně jako standardní sexuální radovánky fungují i BDSM praktiky jako lék. Během nich se totiž v těle tvoří takzvané hormony štěstí, které mají velmi pozitivní dopad nejen na psychiku, ale obecně na celkové zdraví.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top