Pondělí, 22. dubna , 2024

Jakým dárkem k Valentýnu uděláte svému partnerovi opravdu radost?

Většina českých párů si dárky k Valentýnu nedává, což je škoda. Americký svátek neuznává a preferuje jiné české zvyklosti. Jenomže sv. Valentýn za to nemůže, přeci jen se jedná o patrona zamilovaných. V tomto případě je úplně jedno, zda jste v Česku, anebo na druhé straně zeměkoule.

Lásku byste měli oslavovat každý den. Na sv. Valentýna je to však jiné a je nutné něco speciálního. Pokud žijete jako manželé a staráte se o malé dětičky, nemáte čas na super romantickou Valentýnskou večeři a preferujete praktičtější dárečky. Jste-li čerstvě zamilovaní, zahrnujete se polibky a nemůžete se navzájem nabažit.

Květiny a čokoládu ano, ale s něčím navíc

Zvolit správný dárek k Valentýnu může být trochu problematické především pro muže. Většinou se přiklánějí k čokoládě a květinám. I když se jedná o romantická gesta, je to trochu málo. Občas stačí darovat maličkost, která více ohromí. Drahou polovičku potěšte hrnečky a keramikou s vlastním potiskem. Potiskněte ho třeba oblíbenou fotkou, kde jste vy s partnerem a dětmi. Skvělým tipem na dárek k jsou doplňky do kanceláře, auta či domácnosti. K nejpopulárnějším patří SPZ s potiskem jmen, kterou oceníte jako dárek nejen na Valentýna. Pány potěší USB klíč s vlastním gravírem a placatka ve stylovém designu.

Fotoobrazy a kalendáře

Dárek Valentýnu musí být především romantický. Je to prostředník vaší lásky, a proto by s vámi měl úzce souviset. Darujte partnerovi fotoobraz se svojí fotkou anebo fotografii na lehčené desce, kde jste společně s miláčkem třeba na letní dovolené. V obdobném duchu můžete zvolit i kalendáře s vlastními fotkami, kde jste nejen vy, ale i partner, dětičky či kamarádi. Na první pohled vás upoutají i trička a oděvy s potiskem. I v tomto případě se při výběru motivu vyřádíte. Jen pamatujte, že jako dárek k Valentýnu by nemělo jít o velké legrácky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top