Pátek, 9. června , 2023

Chcete vypadat dokonale i po ránu?

Zná to asi každá z nás. Po nalíčení se vypadáme jako bohyně, ale v momentě, kdy make-up sundáme, tak to není žádná sláva a už vůbec to není žádná sláva, pokud se ráno probudíme. V tomto případě bychom nejraději utekly z postele hned do koupelny a tam sjednaly okamžitou nápravu. Co když ale budeme moci vypadat lépe i po ránu? Je to vaše přání?

Jak na to tedy?

Ještě než usnete, vypijte přibližně 2 dcl čisté vody. Spěte tak, aby vaše hlava byla ve vyšší poloze než zbytek těla. Odstraňte ze své pokožky všechen make-up a na tom si dejte opravdu záležet. Použijte vypínací sérum a krém na noc.

Po probuzení si dejte na oči chladné obklady, které zajistí to, abyste nevypadala otekle. Klidně si i ráno trošku zacvičte, zbývá-li vám na to čas.

Jste-li nevyspalá, tak to s make-upem nepřehánějte, ale tady platí, že čím méně, tím lépe. Naneste si jen lehký make-up, bez zbytečné zátěže na oči, což znamená, že i řasy naličte jen lehce. Nosíte-li brýle, inspirujte se ZDE, jak se líčit pod brýle.

Lepší je použít tónovací hydratační krém, novinkou je pak také minerální prášek, který má na pleť velmi dobré účinky. Udělá z vaší pleti dokonalou mávnutím poutku. Pokud máte hodně oteklé oči, použijte korektor, kterým se snažte otoky zamaskovat. Pro jistotu si naličte pouze vrchní řasy. Spodní nechte nenalíčené.

Na rty naneste jen lesk na rty a to lesk světlé, přirozené barvy, nebo lesk bezbarvý. Opět platí, že čím méně líčení, tím lépe, výrazným líčením byste totiž jen upozornila na nedostatky, které byste přitom velmi ráda zakryla. Výrazné líčení si nechte na večer.

Čím určitě neuděláte chybu a co vaši pleť udělá mnohem zdravější, je tvářenka. Díky ní budete vypadat svěžeji a rozzářeněji. Proto se také tvářence říká zdravíčka. Pokud se snažíte nenalíčit mnoho, tak použijte tvářenku tekutou. Na výraznější líčení je pak vhodná tvářenka v pudru.

Comments are closed.

Scroll To Top