Pátek, 9. června , 2023

Zkuste tantrické milování

Každá opakující se součást našeho života jednou zevšední a stane se rutinou a je to tak bohužel i v oblasti sexu. Navraťte do Vašeho života vášeň a sexuální napětí. Tantrické milování posune váš intimní život o kousek dál. Naučíte se prohloubit svůj sexuální prožitek a objevíte nové možnosti.

Něco málo o tantrickém milování

Autor obrázku: Carmela Nava

Tantrické milování má základ v souhře, spokojenosti a společném prožitku obou partnerů. Nejedná se jen o milování, ale o společnou relaxaci a meditaci. Pro tantru není cílem orgasmus, ale maximální prodloužení trvání rozkoše. Učí nás ovládání specifických sexuálních energií, které zintenzivní intimitu a prožitek samotného milování.

Kořeny tantry sahají do vzdáleného Tibetu a Indie, kde je jeho počátek datován tři tisíce let před naším letopočtem.

Tantra má mnoho stupňů, nedá se naučit za jeden den. Pokud Vás bude bavit a budete jí praktikovat častěji, budete v umění milovat stále zdokonalovat.

Pro začátečníky

Základem tantry jsou 4 symboly: voda, země, oheň a vzduch. Vodu může zastoupit voda ve váze s čerstvými květy, které provoní Vaši ložnici. Symbol země můžeme zastoupit tím, že na zem rozprostřeme deku a milování si užijeme na zemi. Oheň použijte ve formě svíček, nebo aromalampy s esencí růže anebo ylang-ylang, které zastupuje příjemné dýchání a tedy symbol vzduchu.

Příjemné prostředí pro Vás dva je základem úspěchu, nechte zalít pokoj vhodnou klidnou hudbou a zbavte se všech rušivých elementů v pokoji.

Usaďte se naproti sobě, dívejte se vzájemně do očí a společně hluboce dýchejte.

Předehra hraje v tantrickém milování důležitou roli. Nikam nespěchejte a věnujte se partnerovi co nejdéle. Oddalujte jeho orgasmus co nejdéle to půjde a udržujte partnera v napětí. Oddalování provádějte i během pohlavního aktu. Pomalé procítěné pohyby synchronizujte se společným dýcháním.

Po celou dobu předehry a milování se dívejte vzájemně do očí. Otevřete tak svoji duši lépe tomu druhému. Možná Vám to nepůjde napoprvé, jedná se totiž o velice intimní prožitek a my jsme většinou zvyklí ho prožívat spíše za zavřenými víčky.

Tantra nenastoluje radikální změnu ve Vašem sexuálním životě. Můžete jí provozovat jen tehdy, máte-li na ní chuť a tu správnou náladu. Otevřete dveře Vaší ložnice tomuto intimnímu prožitku, uvidíte, že Vás jeho intenzita překvapí a možná Vás natolik okouzlí, že se budete v tantrickém milování rádi zdokonalovat dál.

Comments are closed.

Scroll To Top