Pondělí, 22. dubna , 2024

Čeho se jako ženy nejvíce obáváme

Těch strachů z toho, co může nastat, mají ženy hned několik. Neustále řešíme něco, čeho se bojíme.

Nejčastěji to bývá fakt, jestli dokážeme vydělat dost peněz a jestli ve svém zaměstnání obstojíme. Peníze jsou totiž pro nás velmi důležité a proto máme v hlavě stále jen to, kde peníze obstarat, vydělat, a nebo kde si najít  partnera, který peníze vydělá, ale obáváme se, že takového nenajdeme.

Další věc, které se často ženy obávají a týká se to většiny z nás, je to, že přiberou a nebude se jim dařit se přebytečných kilogramů zbavit. To, že přibíráme, je dané věkem a také mateřstvím.

Z toho pak také vyplývá strach, že vdané ženy přijdou o manžela, protože si najde mladší a atraktivnější ženu, což je další věc, které se děsíme. Nevěra je totiž v této době velmi častý jev, který děsí nejednu z nás, protože se děje, a děje se velmi často. Nevěra sice nemusí nutně manželství rozbít, ale minimálně jej může narušit a ohrozit jeho správné fungování. Lidé se v dnešní době za nevěru ani nestydí a dost z nich se k ní veřejně i hlásí.

Další naše obavy se týkají rodičovství. Pokud se chystáte založit rodinu, přemýšlíte o tom, zda budete dobrá matka, zda finančně utáhnete rodinu a zda svému dítěti budete moci dát to, co potřebuje. Úskalí je velmi mnoho a tak váháme a přemýšlíme.

Pokud se neustále něčeho obáváte, tak zapomeňte na to, že musíte být dokonalá a zvládnout vše levou zadní. O to zde určitě nejde! Jste také jen člověk a nemůžete vykazovat nadlidské výkony. Pokud si s něčím nevíte rady, nebo byste ráda slyšela názor někoho jiného, nebojte se poprosit o pomoc. Obklopujte se pouze takovými lidmi, na které se můžete spolehnout. Věřte si a pracujte na svém sebevědomí. Pokud dokážete ocenit sama sebe, tak máte vyhráno. Musíte co nejvíce pracovat sama se sebou, abyste byla spokojená a zbavila se zbytečných starostí.

Comments are closed.

Scroll To Top