Pátek, 9. června , 2023

Sto jedna způsobů, jak říct „MILUJI TĚ” – Prvních 15

101 způsobů jak říci Miluji tě

101 způsobů jak říci Miluji tě, Autor obrázku: Leland Francisco

1. Nejjednodušší a nejvhodnější je říct mu to co nejupřímněji. Pošeptejte mu to do ucha, když to nejméně očekává. Má to elektrizující účinek.

2. K narozeninám mu můžete objednat dort, na kterém bude ve velkém srdci, velkém jako je to vaše, napsáno: MILUJI TĚ.

3. Pro ty, kdo zbožňují hry všeho druhu: Zakupte karton červené barvy, na něj napište MILUJI TĚ a rozstříhejte ho do podoby skládanky.

4. Když se náhodou dostanete k moři bez něho, napište to do písku. A než přijdou vlny, pořiďte snímek.

5. Protože se u nás běžně neseženou tzv. „fortune cookies”(snad jen v čínských restauracích) – upečte malé koláčky a vložte do nich lístečky se vším, co vám přijde na mysl. Buďte si jista, že to pro něho bude příjemné překvapení.

6. V tomto případě potřebujete sklenici s ouškem bez vzorku a sklenku, která by se do ní přesně vešla (a nevyklouzla, když ji nakloníte). Na list papíru napište nebo nakreslete, co mu chcete sdělit, to pak vystřihněte, obtočte kolem skleničky a vložte do sklenice s ouškem.

7. Popište list papíru slovy MILUJI TĚ, napsané všemi směry.

8. Napište mu zevnitř na opasek, jak ho milujete. Nikdo to neuvidí, ale on bude s sebou pořád nosit vaše slova.

9. Pokud jste uvařila těstoviny, rozložte je na větší mísu a sestavte z nich nápis: MILUJI TĚ. Aby byl lépe vidět, zvýrazněte „písmena” kečupem.

10. V případě, že máte těstoviny v podobě písmenek, dejte mu do polévky ty, které vytvoří nápis MILUJI TĚ, a postarejte se, aby si jich všiml.

11. Umíte pracovat s počítačem? Udělejte mu co nejhezčí flashovou animaci a pošlete mu ji elektronickou poštou. Určitě z toho bude mít radost.

12. Pokud odejde z místnosti a nechá tam svůj mobil, pošlete mu zprávu MILUJI TĚ. A když se vrátí, povězte mu nevinně, že dostal nějakou zprávu, ale nechtěla jste mu ji číst.

13. Opět pro milovníky her. Posbírejte bílé kaménky, na každý z nich napište jedno písmeno ze slov MILUJI TĚ a pak ho nechte, aby si ten rébus sám vyluštil.

14. Pošlete mu poštou dopis. A ne abyste se prozradila, než ho dostane!

15. A co má být, že je to kluk! Sestavte mu z úzkých okvětních plátků květin nápis, jak moc ho milujete, a položte mu ho ke dveřím u vchodu do bytu. Až vejde, uvítá ho vaše láska…

Comments are closed.

Scroll To Top