Neděle, 5. Červenec , 2020

Tag Archives: Facebook

Moderní technika a její vnímání v současné době – díl 1.

Zamysleli jste se po přečtení nadpisu nad vaší minulostí? Krásné a romantické posílání dopisů, kdy všichni čekali každé ráno na pošťáka, zda vám nepřišel očekávaný dopis od své drahé polovičky, popřípadě někoho z rodiny. Nyní se vraťte do reality, kdy odcházíte z domu a věc, kterou musíte mít vždy v kabelce, popřípadě nějaké kapse, je mobilní telefon. Dopis nám přijde ... Více »

Ovlivní rozchod mobil, nebo Facebook?

Pokud se s vámi partner rozešel a vy řešíte důvod, proč se tak stalo, může za to klidně i mobil, nebo Facebook. Jsou to totiž dva prostředky, které umožňují komunikaci mezi dvěma lidmi a to od rána do večera a to i tehdy, pokud jsou si ti dva vzdáleni. Přes mobil, nebo Facebook si mohou lidé říci mnohem více a ... Více »

Několik zásadních věcí, které si vaši přátele přejí, abyste přestali sdílet na facebooku

Profilový obrázek Jste supermodelka nebo celebrity? Ne? Pak zastavte aktualizaci vašeho profilového obrázku dvakrát denně. Přestaňte se sonogramy Těhotenství je požehnaná a uctívaná věc, ale vaši přátelé nevyžadují neustálé fotografie vaší malé opičky. Nechoďte opilí na Facebook Pokud nejste ve stavu, kdybyste mohli řídit, jste pravděpodobně ve stavu, kdybyste se měli vyhýbat jakémukoliv kontaktu s facebookem. Mohli byste tam sdílet ... Více »

Scroll To Top