Pondělí, 22. dubna , 2024

Několik zásadních věcí, které si vaši přátele přejí, abyste přestali sdílet na facebooku

Autor obrázku: mkhmarketing

Profilový obrázek

Jste supermodelka nebo celebrity? Ne? Pak zastavte aktualizaci vašeho profilového obrázku dvakrát denně.

Přestaňte se sonogramy

Těhotenství je požehnaná a uctívaná věc, ale vaši přátelé nevyžadují neustálé fotografie vaší malé opičky.

Nechoďte opilí na Facebook

Pokud nejste ve stavu, kdybyste mohli řídit, jste pravděpodobně ve stavu, kdybyste se měli vyhýbat jakémukoliv kontaktu s facebookem. Mohli byste tam sdílet určité informace, které by vás mohli po vystřízlivění překvapit.

,,Víš, kdo jsi“

Rozhodli jste se pro pasivní agresivní příspěvky, které jsou nejasně zaměřené na jednoho z vašich přátel? Nikdo se nechce cítit jako špinavé prádlo a člověk, na kterého otáčíte svůj hněv, pravděpodobně si vás už zablokoval. Zkuste vaše problémy vyřešit osobním kontaktem.

Neustálé fotky potravin jsou přitěžující

Pokud nejste ve francouzské prádelně, nemusíte zveřejňovat obrázky z každého vašeho jídla. Pokud chtějí lidé vidět, jak vypadá hamburger a shake od McDonaldu, mohou si pro něj jít sami.

Nesdílejte online osamělé srdce

Neaktualizujte zmatené stavy na vašem profilu typu: ,,Jak jste mi to mohli udělat?“ Vaši přátelé jsou zde pro to, aby vás podpořili, ne abyste je uráželi a obviňovali. Raději se udržujte online. Bude to pro vaše dobro i pro dobro vašich budoucích nápadníků.

Přestaňte se sebepodporováním

Posílání příspěvků o vašich dobrých činech či obchodním úsilí je v pořádku. Pokud však budete všechno sdílet a prosazovat velmi horlivě, může to být pro vaše přátelé nepříjemné. Na vytvořenou stránku je můžete pozvat (jen jednou!). Být příliš ctižádostivý je nejhorší.

Přílišné sdílení

Aktualizujete každý nepatrný detail vašeho života? Ať už se bavíme o tom, co jste jedli k snídani nebo, že jste právě našli stonožku v botě, mohu vám říct, že je to naprosto zbytečné sdílet všechny tyhle detaily.

Neustálé stěžování si

Kopete kolem sebe tu a tam o nepříjemném sousedovi nebo mizerném počasí? To vše je v pořádku. Nicméně, pokud nemáte jiné zprávy, než negativní, mohlo by to přestat vaše přátelé zajímat.

Comments are closed.

Scroll To Top