Čtvrtek, 9. února , 2023

Školní batohy pro žáky: Kvalita je na prvním místě

S příchodem září zavolala škola své žáky opět do školních lavic. Někteří se již nemohli dočkat, až se uvidí se svými spolužáky. Pro rodiče nastalo období větších finančních výdajů spojených s pořízením školních potřeb. Základem je ovšem kvalitní batoh. Podle čeho byste ho měli vybírat?

Podle čeho vybírat školní batoh

Až budete pro své školou povinné potomky vybírat školní batohy, zaměřte se na určité parametry, které by měly rozhodně splňovat. Základem je odolnost a pevnost. Vždyť v něm děti budou každý den nosit velkou zátěž, tak aby jim batoh vydržel co nejdéle. Měl by být také lehký, aby zbytečně neničil dětem záda. A pochopitelně prostorný s kapsami, do nichž si žáci budou moct uložit všechny školní pomůcky a další nezbytnosti, bez nichž se ve škole neobejdou.

Vsaďte na českou kvalitu

Osvědčenou značkou batohů je STIL od české firmy. Ta při vývoji batohů a aktovek spolupracuje s lékaři a odborníky, aby byly její výrobky zdravotně nezávadné. V jejím sortimentu najdete dokonce celé sety za výhodnou cenu, jež se skládají z batohu, penálu, boxu na svačinu, zástěrky, peněženky a dalších školních potřeb. Konkurenční výhodou je kvalita batohů i aktovek a zejména jejich nízká hmotnost. Ani školní aktovka pro prvňáčka nebude na jeho zádech velkou zátěží.

Batohy pro celou docházku do základní školy

Během školní docházky děti rostou. Zatímco při vstupu do školy potřebují školní batohy pro 1. stupeň, o pár let později se jako rodiče již budete dívat na školní batohy pro 2. stupeň. Obvykle se liší svou velikostí. Na druhém stupni je více učení, a tím pádem i více knih a sešitů, pro které je nutné pořídit objemnější batoh či aktovku. Značka STIL je tu pro vás, připravená nabídnout vám své nápadité školní potřeby, s nimiž je spokojena spousta dětí. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a zjistíte, že hodně jich na svých zádech nosí právě batoh této značky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top