Čtvrtek, 1. června , 2023

Tag Archives: školní batohy

Správná výbava do školy je základem úspěchu

Vhodná výbava do školy značně ovlivňuje celkový výkon vašeho dítěte. Pokud mu chybí důležité pomůcky, může se to projevovat na zhoršeném prospěchu. Věnujte proto výběru výbavy dostatečnou pozornost a zaměřte se na několik důležitých věcí, které jsou pro úspěch ve škole klíčové. A jaké věci by neměly chybět žádnému správnému školákovi? Na to se podívejte v tomto článku. Vhodný školní ... Více »

Školní batohy pro žáky: Kvalita je na prvním místě

S příchodem září zavolala škola své žáky opět do školních lavic. Někteří se již nemohli dočkat, až se uvidí se svými spolužáky. Pro rodiče nastalo období větších finančních výdajů spojených s pořízením školních potřeb. Základem je ovšem kvalitní batoh. Podle čeho byste ho měli vybírat? Podle čeho vybírat školní batoh Až budete pro své školou povinné potomky vybírat školní batohy, zaměřte ... Více »

Školní batohy udělají dětem radost a nezničí jejich zdraví, jen pokud jsou kvalitní

V případě, že doma máte malé dítě, které chodí do školy, čas od času mu musíte pořídit nový školní batoh. Jak jej vybrat a jakou značku je dobré upřednostnit? Na co si dát pozor při výběru batohu do školy? Všechny školní batohy by měly akcentovat, že je nosí děti či mládež, u nichž stále dochází k tělesnému vývinu. Špatná kvalita ... Více »

Scroll To Top