Pátek, 9. června , 2023

S jakými kosmetickými novinkami se můžeme letos setkat

Každý rok výrobci kosmetiky přichází na trh s novinkami, u kterých slibují zázračné metody a chtějí nás nalákat na opravdu skvělé věci, které nás udělají déle krásnějšími a dokonalejšími.

S jakými novinkami k nám přichází letos?

Výrobci mnohem více myslí na citlivou pleť, a proto na trh přicházejí s větším množstvím produktů, které jsou určené právě tomuto typu. Uvědomují si fakt, že žen s citlivou pletí přibývá, a tak se jim snaží vyhovět a najít pro ně to nejlepší možné řešení.

Na trh přicházejí také s novinkami, co se nehtů týče. Začínají se vyrábět mnohem kvalitnější laky. Firma Sally Hansen například přišla s gelovými laky, nehty stačí nalakovat ve dvou vrstvách lakem, poté přetřít top coatem a nehty vám vydrží nalakované i týden. Rozhodně nečekejte dobu 14 dnů, kterou výrobce slibuje, ale i týden je celkem úspěch.

Mezi další novinky patří lesk na rty i s fixátorem. Určitě to zná každá z nás. Na rty si naneseme lesk a za pár minut celý postup musíme opakovat. Lesky na rtech prostě nedrží, ale přitom jsou tak zatraceně sexy. Proto výrobci přišli na trh s fixátorem lesku, který zajistí to, aby vám lesk vydržel na vašich rtech mnohem déle.

Chcete mít dokonalé obočí? To vykouzlíte s oboustrannou tužkou. Jednou stranou své obočí vykreslíte do požadovaného tvaru a tou druhou potom obočí rozjasníte. Oboustranné jsou letos v kurzu i řasenky. Důvod je jednoduchý. Dvěma řasenkami prodloužíte řasy naprosto dokonale, a proto, abyste si nemusela pořizovat dvě řasenky, je tu jedna oboustranná. Po té zcela jistě sáhnu i já a moc se na ni těším.

Každý rok pak na trh přicházejí nové vůně od všech značek. Pokud máte oblíbenou značku vůní, tak se i letos můžete těšit na to, co vám opět přinese. V parfémovém průmyslu se totiž nikdy nespí. Jsou vůně, které se stahují z trhu, a to proto, aby se mohly uvést ty nové. Rozhodně se máte na co těšit a zcela jistě budete mít možnost objevit další vaší novou oblíbenou vůni, kterou začnete používat.

Comments are closed.

Scroll To Top